کلیپ های اسبی از همه جا 2

[h=1]حرکات زیبای اسب اسپانیایی[/h]برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :2:13
حجم : MB 04.38
پسوند فایل : FLV

سلام

دوستان عزیزم به خصوص (امیریحیی پوربهزاد ، R.zafari ، s.parizimanesh ) که کلیپ های اسبی دارند و میخواند اونارو برای بقیه آپلود کنند

میتونند برند داخل سایت www.aparat.com و بالای سایت قسمت ثبت نام رو انتخاب کنند و بعد از پر کردن فرم ثبت نام و فعال کردن نام کاربری

خودشون کلیپ هاشون رو آپلود کنند.فقط این سایت چند ماهی هست که لینک دانلود نمیده و فقط میشه کلیپ ها رو دید ولی میتونید بعد

از آپلود کردن کلیپتون به من خبر بدید تا لینک دانلودش رو به اسم خودتون توی قسمت کلیپ های اسبی بزارم.

اگر هم این راه برای دوستان مشکل بود ، کلیپی آپلود نشد و یا بعد از آپلود شدن قابل نمایش نبود می تونید اون کلیپ رو برای من ایمیل کنید تا

خودم آپلودش کنم و به اسم خودتون توی سایت بزارم.

ایمیل:hamidrezasafari70@yahoo.com

آی دی:hamidrezasafari70

عزیزان اگه مشکلی توی آپلود کردن داشتید میتونید از آی دی بالا استفاده کنید تا راهنمائیتون کنم و یا باهام تماس بگیرید (09132171578) همه

جوره در خدمتم و هر کمکی بتونم بهتون میکنم.

موفق باشد.:smilingsmiley:

یاعلی

[h=1]تعزیه حر گروه شاهزاده علی اکبر میبد[/h]
برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :2:26
حجم : MB 4.80

s.parizimanesh

Active member
مرسی حمید جان اما ای کاش میشد که تو همین سایت مثل عکس میشد فیلم هم به راحتی گذاشت شاید امیرحسین بتونه همکاری کنه.

[h=1]بنازم به این اسب و سوارکارش چه جفتی میزنه:laughingsmiley:[/h]
برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :0:32
حجم : MB 1.69

دادا پس این کلیپ ها چی شد؟؟

آقا جان شما اگه گاهی یه دفه سری به پیام خصوصیاتون بزنید بد نیست . چند دفه تا حالا بهتون پیام دادم ولی جوابی ندادید.
تو پیام براتون نوشتم اسم کلیپ ها و اسم خودتون توی سایت رو بفرمایید تا پیداشون کنم . یا راه بهتر این که آدرس صفحه خودتون که کلیپ ها داخلشه رو برام بفرستید تا برای پیدا کردنش دیگه مشکلی نداشته باشم.

[h=1]اسب زیبا[/h]برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :1.27
حجم : MB 2.74

(این کلیپ رو آقای P Farzami زحمتشو کشیدند. انشاالله خودشون توضیحات لازم رو در موردش میدند)

آقای P Farzami معزرت میخوام که دیر آپلود کردم . ایمیلتون رو ندیده بودم و در مورد برعکس بودن فیلم هم که گفته بودید درستش کنم:اگه میخواستم درستش کنم کیفیت فیلم پایین میومد.

[h=1]رقص اسب[/h]برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :0.39
حجم : MB 1.39

(این کلیپ رو آقای mehrdad.assadi زحمتشو کشیدند. انشاالله خودشون توضیحات لازم رو در موردش میدند)

از ایشون هم بخاطر دیر آپلود کردن معزرت میخوام.

[h=1]ابرش اردبیل[/h]برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :7.13
حجم : MB 11.15

(این کلیپ رو آقای R.zafari زحمتشو کشیدند. انشاالله خودشون توضیحات لازم رو در موردش میدند)

آقای R.zafari کلیپ چابکی رو که به ایمیلم فرستادید اگه میشه از داخل کانال خودتون توی سایت آپارات حذفش کنید تا من دوباره خودم آپلودش کنم چون کامل آپلود نشده و برای همین نمیشه دانلودش کرد.

چابک.JPG
[h=1]چابک و نصوحی[/h]برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :2.12
حجم : MB 2.14
پسوند فایل : 3GP

(این کلیپ رو آقای R.zafari زحمتشو کشیدند. انشاالله خودشون توضیحات لازم رو در موردش میدند)

sardar.JPG
[h=1]سردار[/h]برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :12.30
حجم : MB 12.03
پسوند فایل : 3GP

(این کلیپ رو آقای ali.jazi زحمتشو کشیدند.)

بالا