جهانگرد (غفار * شاندیز)

امید زمانی

Active member
نام : جهانگرد
پدر : غفار
مادر : شاندیز
تیره : وزنه خرسان
مالک : هیئت سوارکاری شهرکرد
تولید کننده : مرحوم سرهنگ رضوی

عکساشو اضافه میکنم ! الان پر از سیلمی دژاگاهه !

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پاسخ : جهانگرد

امید جان دژاگاه همون کره غرور منظورته ؟
تبره مادیان:وزنه خرسان
رنگ:نیله
متولد:1378

امید زمانی

Active member
پاسخ : جهانگرد

ايمان شيربندی گفت:
امید جان دژاگاه همون کره غرور منظورته ؟
تبره مادیان:وزنه خرسان
رنگ:نیله
متولد:1378
آره همون کره غرور ! مادیان سن داره حد اقل 14 سال فکر کنم1372 یا 1373

سامان حسینی

Active member
کی گفته 14سال الان حدود 20سالشه 2تاکره ازابولهول داره حراسان وذولکتاف یه کره ازحاتم یکی هم ازحیران که همگی نر هستن خوشبختانه یه کره مادیون شیری داره ومتاسفانه دیگه حامله نمیشه وتحت شرایطی بسیاربدنگهداری میشه

امید زمانی

Active member
کی گفته 14سال الان حدود 20سالشه 2تاکره ازابولهول داره حراسان وذولکتاف یه کره ازحاتم یکی هم ازحیران که همگی نر هستن خوشبختانه یه کره مادیون شیری داره ومتاسفانه دیگه حامله نمیشه وتحت شرایطی بسیاربدنگهداری میشه
ذوالاکتاف کره مبارکه نه ابوالهول . کره خوب نداره جز ذوالاکتاف اونم به خاطر مبارک

سامان حسینی

Active member
عذرمیخام اشتباه کردم. امیدخان شما اسب عربرو فقط به زیبایی ودویدن درکورس میشناسی وسیلمی فقط مبارک؟ به اسب به عنوان تجارت نگاه نکن.

امید زمانی

Active member
عذرمیخام اشتباه کردم. امیدخان شما اسب عربرو فقط به زیبایی ودویدن درکورس میشناسی وسیلمی فقط مبارک؟ به اسب به عنوان تجارت نگاه نکن.
خیر من چند تا سیلمی دیگرهم میشناسم . و بهتر از مبارک:dodgy: اصلا بحث اقتصادیش رو نگاه نکردم در اون صورت همون یه تولید موفق هم نداشته.
اسب عربی که نه زیباست و نه می دوه و نه مولده پس چه نکته مثبتی داره؟

سامان حسینی

Active member
سامان حسینی .خاستی نکات مثبت روبدونی بیا شهرکردتودامداری تابابام واست ازشهامت شجاعت وهوش غفاروهنرمادیونای سرهنگ صحبت کنه راستی کره مادیون خالص باقیمت مناسب وا3م پیدا نکردی؟

امید زمانی

Active member
سامان حسینی .خاستی نکات مثبت روبدونی بیا شهرکردتودامداری تابابام واست ازشهامت شجاعت وهوش غفاروهنرمادیونای سرهنگ صحبت کنه راستی کره مادیون خالص باقیمت مناسب وا3م پیدا نکردی؟
خوش اومدی به انجمن . اونها خصوصیات اخلاقی اسبه و یه چیزای دیگه هم از نظر من مهمتره .چند تایی پیدا کردم بزنگ ..

ایمان

Active member
عکس ؟
2یا 3سال پیش تو استقامت کرمان شرکت داشته ؟ دست قاسمی مالک خدابیامرز خنجر شهر کرد بود

امید زمانی

Active member
عکس ؟
2یا 3سال پیش تو استقامت کرمان شرکت داشته ؟ دست قاسمی مالک خدابیامرز خنجر شهر کرد بود
خیر این مادیان نزدیک 18 19 سال سن داره ! استقامت!!!! مالکش مرحوم سرهگ رضوی بودند و بعد از مرگ ایشون واگذار شدند به سازمان بهزیستی و نگهداری آنها به عهده هیئت سوارکاری شهرکرد است .

بالا