سوارکاران خانم

mahsima

Member
خوب الان فکر میکنم از ترس رها شدم و دوباره به دوران خوب گذشته برگشتم ولی هنوز اگر اسب پشتشو بهم کنه و گوش بخوابونه میترسم جلو برم که فکر میکنم طبیعی باشه

این یه جور رشته اس که باید از بین بشکه ها دور بزنی و تو مسیر مسابقه مشخص میکنن که از کجا تا کجا قدر از کجا تا کجا یورتمه آزاد از کجا تا کجا چهارنعل بعد آخرش دو تا مانع Xمیزارن حالا اگه سطح خیلی بره بالا مانع ها رو oxer و uprideهم میکنن در ضمن تو این رشته یه اسبی باید انتخاب کرد که حرس نخوره
الآن ما تو باشگاه مون دارن ما ها رو آماده میکنن واسه این رشته و این رشته مخصوص بانوان هس ما اولین گروهی هستیم که داریم آموزش میبینیم.من خوشم نمیاد من تو قسمت های پرش بیشتر شرکت میکنم

mahsa

Member
این یه جور رشته اس که باید از بین بشکه ها دور بزنی و تو مسیر مسابقه مشخص میکنن که از کجا تا کجا قدر از کجا تا کجا یورتمه آزاد از کجا تا کجا چهارنعل بعد آخرش دو تا مانع xمیزارن حالا اگه سطح خیلی بره بالا مانع ها رو oxer و uprideهم میکنن در ضمن تو این رشته یه اسبی باید انتخاب کرد که حرس نخوره
الآن ما تو باشگاه مون دارن ما ها رو آماده میکنن واسه این رشته و این رشته مخصوص بانوان هس ما اولین گروهی هستیم که داریم آموزش میبینیم.من خوشم نمیاد من تو قسمت های پرش بیشتر شرکت میکنم

مطمئنید همین رشته است؟باشگاهتون کجاست؟ راستش این رشته تو ایران برای اقایان نبوده چه برسه به خانمها

باشگاه ما تو زنجان جاده تبریز باشگاه سوارکاری آذرخش
بله یه نقشه اش هم بیشتر فدراسیون نداره این رشته تست کردن سوار و اسب برایورود به مسابقات پرش و درساژ هس
تا اونجایی که من میدونم مخصوص بانوانه

بالا