مربی خانم در یزد

با توجه به اینکه در یزد ما مربی خانم نداریم،چرا مسولین ذیربط و بقیه کارشناسان شرایط ویژه ای رو برای تشویق و گرفتن مربی خانم نمیگذارن؟؟؟
فکر کنم نیاز یزد به مربی خانم باید باعث بشه که مسولین به فکر باشن تا بهترین شرایط رو برای گرفتن نیروی خانم بگذارن

an1547908

Member
باعرض معذرت بنده یه باشگاهدارتویزدم پارسال یه چنتاازخانمها برای کلاس مربیگری رفتن تهران توکلاسهاشرکت کنند ولی متاسفانه هیچکدوم حتی نتونستن توتست اولیه قبول بشن تابتونن توکلاسهاش شرکت کنند ضمن اینکه بااین اوضاع فقطخانومها مونده که راهی پیدابکنن وبیان توصحنه وشروع به تاخت وتازکنن اونوقته که باید......................................................

sezar1972

Member
سنا گفت:
اخه در حال حاضر پیشرفت خانمها خیلی خوب هست
و اینه که میگن در یزد مربی خانم نیست واقعا جای تعجب داره ;)
این همه خانم علاقه مند به اسب هست یعنی یکیشون مربی نیست؟

سنا

Active member
سزار گفت:
اخه در حال حاضر پیشرفت خانمها خیلی خوب هست
و اینه که میگن در یزد مربی خانم نیست واقعا جای تعجب داره ;)
این همه خانم علاقه مند به اسب هست یعنی یکیشون مربی نیست؟
آره خوب واقعا جاي تاسف داره
اما من كه چند ماه پيش با يكي از پرش كاراي خانوم يزد صحبت ميكردم خيلي از رئيس هيئت سواركاري يزد شاكي بود
ميگفت اصلا كار نميكنه خيلي هم فضا رو واسه خانوما بسته ::) ::)

sezar1972

Member
سنا گفت:
آره خوب واقعا جاي تاسف داره
اما من كه چند ماه پيش با يكي از پرش كاراي خانوم يزد صحبت ميكردم خيلي از رئيس هيئت سواركاري يزد شاكي بود
ميگفت اصلا كار نميكنه خيلي هم فضا رو واسه خانوما بسته ::) ::)
من از این اقای 1547908 میخواهم که در این مورد
توضیح بدهند :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
اخه چرا ??? ??? ??? ???اینطور به غلط اطلاع
رسانی میکنید دوست عزیز :D :D :D :D

an1547908

Member
جسارتابفرمایید کجای این اطلاعات غلط بود بنده قصدحمایت ویا توهین به کسی روندارم ولی درزمان ریاست مهندس حکیمیان به اندازه تاریخ سوارکاری یزد به همه ابعادبهاداده شد من حاظرم هرجاکه دوست عزیز صلاح بدونند بشینیم ومن مدارکش راارائه کنم برای پیشرفت لازم هست قدری از تعصبات کم کنیم درضمن بفرمایید کدوم خانوم تویکی ازمسابقات پرش واردمانژشده که جنابعالی سریع اون شخص رابه پرشکارای یزد پیوندمیزنید درضمن ماچنتاپرشکارزن تویزد داریم که اون شخص یکیشون بوده

سنا

Active member
an1547908 گفت:
جسارتابفرمایید کجای این اطلاعات غلط بود بنده قصدحمایت ویا توهین به کسی روندارم ولی درزمان ریاست مهندس حکیمیان به اندازه تاریخ سوارکاری یزد به همه ابعادبهاداده شد من حاظرم هرجاکه دوست عزیز صلاح بدونند بشینیم ومن مدارکش راارائه کنم برای پیشرفت لازم هست قدری از تعصبات کم کنیم درضمن بفرمایید کدوم خانوم تویکی ازمسابقات پرش واردمانژشده که جنابعالی سریع اون شخص رابه پرشکارای یزد پیوندمیزنید درضمن ماچنتاپرشکارزن تویزد داریم که اون شخص یکیشون بوده
ببخشيد من نه يزدي هستم كه تعصب داشته باشم نه اونجا زياد بودم
بنده فقط يك باري كه به اونجا اومدم به دعوت يك نفر سري به باشگاه صفاييه يزد زدم و يكي از اسب داران اونجا كه خانوم بودن با من هم صحبت شدن و گفتن كه 6 ماه هست كه پرش كار ميكنن و داشتن با تمريناتشون واسه يه مسابقه آماده ميشدن(اطلاعي از اون مسابقه ندارم)
ضمنا نميدونستم كه نبايد بگم پرش كار يزدي
تصحيح ميكنم(سواركار يزدي كه پرش كار ميكردند)
اگه ناراحت شديد پوزش

sezar1972

Member
دوست عزیز وقتی در جایی فضا را برای کسی ببندن خوب معلومه که در انجا
ویا در ان رشته پیشترفت بچشم نمیخوره من از شما سوالی دارم و اون اینه که چند ساله در شهر یزد
رشته پرش با اسب فعاله و چه مدته که خانمهای یزدی در این رشته فعالیت را اغاز کردند؟

an1547908 گفت:
باعرض معذرت بنده یه باشگاهدارتویزدم پارسال یه چنتاازخانمها برای کلاس مربیگری رفتن تهران توکلاسهاشرکت کنند ولی متاسفانه هیچکدوم حتی نتونستن توتست اولیه قبول بشن تابتونن توکلاسهاش شرکت کنند ضمن اینکه بااین اوضاع فقطخانومها مونده که راهی پیدابکنن وبیان توصحنه وشروع به تاخت وتازکنن اونوقته که باید......................................................
حالا چرا با عرض معذرت شروع کردید آقای همشهری؟!
من باشگاه شما را ندیدم ،اردیبهشت صفاییه رفتم که اوضاع همینی بود که وصف کردم.و به نظرم اگر یک بار خانمها موفق نشدند دال بر این نیستش که هرگز نمیتونیم مربی خانم یزدی داشته باشیم.حالا چرا میگید با این اوضاع فقط خانمها مونده شروع به تاخت و تاز کنن و...؟؟؟؟؟؟منظورتون چیه؟جمله تون رو لطفا کامل کنید.
و اگر با مربی بودن خانومها مشکلی ندارید بنده اعلام آمادگی میکنم که وقتی آمدم یزد بیام و در باشگاه شما مشغول بشم.نمیتونم تضمین کنم که تو تست مربی گری قبول شم اما میتونم قول بدم که وقتی پشتکار منو ببینید نظرتون راجع به پیشرفت خانمها عوض بشه.البته اگر این افتخار نصیبم بشه که در خدمت بانوان همشهریم باشم.
برای شما از پروردگار بزرگ سلامتی و موفقیت همراه با بهترین خاطرات اسبی مسالت دارم .
یا حق.

an1547908

Member
باسلام
حقیربعدازتغیروتحولات درهیئت هیچ اطلاعی ندارم ولی قبل ازاون دقیقاازتمام مسائل باخبربودم دوستی اشاره کردندفضابسته بوده سوال من اینه کجاوکی وچه کسی فضاروبسته لطفا بامستدلات حرف بزنیداگرکسی تونست اینکارروبکنه وثابت بکنه بنده برای همیشه دوراسب خط میکشم درثانی هرکی ازراه میرسه وحالابسته به مسائل گوناگون راهی برای نفوذدرهیئت پیدامیکنه بسرعت کمربرای ازصحنه خارج کردن دیگران میبنده ومنظورمن ازتاخت وتازهمینه درضمن برای بنده وباشگاه کوچیک ماجای افتخاره که بتونیم خدمت هرکدوم از دوستان باشیم

an1547908 گفت:
باسلام
حقیربعدازتغیروتحولات درهیئت هیچ اطلاعی ندارم ولی قبل ازاون دقیقاازتمام مسائل باخبربودم دوستی اشاره کردندفضابسته بوده سوال من اینه کجاوکی وچه کسی فضاروبسته لطفا بامستدلات حرف بزنیداگرکسی تونست اینکارروبکنه وثابت بکنه بنده برای همیشه دوراسب خط میکشم درثانی هرکی ازراه میرسه وحالابسته به مسائل گوناگون راهی برای نفوذدرهیئت پیدامیکنه بسرعت کمربرای ازصحنه خارج کردن دیگران میبنده ومنظورمن ازتاخت وتازهمینه درضمن برای بنده وباشگاه کوچیک ماجای افتخاره که بتونیم خدمت هرکدوم از دوستان باشیم
دوست عزیزم سلام
هدف ما از حضور دراین سایت وگفتگوی online ,طرح مسائل ومشکلات عدیده ورزش سوارکاری(اسب وسوار ومربی و..) در جای جای کشور براساس دیده ها وشنیده ها وجستجو جهت صحت وسقم وقوع از طریق علاقمندان بومی وجلوگیری از تکرار واشاعه در حد توان! وآشنایی با فرهنگ های درست در ایران عزیز می باشد.
چرا فکر می کنید به هر دلیل کوچکی باید دور اسب را خط کشید.؟!
چرا به این نظر به چشم یک انتقاد نگاه نمی کنید؟نقد می تواند درست ویا با استدلال طرف مقابل نادرست باشد؟
ولی بسته بودن فضا واشاعه فرهنگ سنتی و... در نقاط مختلف ایران چیزی نیست که بتوان منکر آن شد؟که صدالبته هیچ موضوعی یک طرفه قابل حل وبهبود نمی باشد؟
از شما به عنوان یک باشگاه دارایجاد فضایی سالم ومطمئن ومناسب جهت نگهداری اسبان وفضایی امن وسالم برای سوارکاران به دوراز هر تنش وعصبانیت انتظار می رود که این باتفکر از صحنه بیرون کردن وبه صحنه واردکردن به دور است.

البته ببخشیدکه من در گفتگوی شما داخل شدم ولی به شخصه به فرهنگ یزد,به دلیل قدمت احترام می گذارم.

oliveira گفت:
دوست عزیزم سلام
هدف ما از حضور دراین سایت وگفتگوی online ,طرح مسائل ومشکلات عدیده ورزش سوارکاری(اسب وسوار ومربی و..) در جای جای کشور براساس دیده ها وشنیده ها وجستجو جهت صحت وسقم وقوع از طریق علاقمندان بومی وجلوگیری از تکرار واشاعه در حد توان! وآشنایی با فرهنگ های درست در ایران عزیز می باشد.
چرا فکر می کنید به هر دلیل کوچکی باید دور اسب را خط کشید.؟!
چرا به این نظر به چشم یک انتقاد نگاه نمی کنید؟نقد می تواند درست ویا با استدلال طرف مقابل نادرست باشد؟
ولی بسته بودن فضا واشاعه فرهنگ سنتی و... در نقاط مختلف ایران چیزی نیست که بتوان منکر آن شد؟که صدالبته هیچ موضوعی یک طرفه قابل حل وبهبود نمی باشد؟
از شما به عنوان یک باشگاه دارایجاد فضایی سالم ومطمئن ومناسب جهت نگهداری اسبان وفضایی امن وسالم برای سوارکاران به دوراز هر تنش وعصبانیت انتظار می رود که این باتفکر از صحنه بیرون کردن وبه صحنه واردکردن به دور است.

البته ببخشیدکه من در گفتگوی شما داخل شدم ولی به شخصه به فرهنگ یزد,به دلیل قدمت احترام می گذارم.
تمام مطالبی که عنوان کردید رو احتمالا همه ازش با خبر باشن،اما لطفش به این بود که یک نفر یادآوری کنه و از این بابت ممنونیم عزیزم.
و اینکه در این بحث شرکت کردید باعث خرسندی ما شد، چون یزد متعلق به همه ی ایرانیهاست.

an1547908 گفت:
باسلام
حقیربعدازتغیروتحولات درهیئت هیچ اطلاعی ندارم ولی قبل ازاون دقیقاازتمام مسائل باخبربودم دوستی اشاره کردندفضابسته بوده سوال من اینه کجاوکی وچه کسی فضاروبسته لطفا بامستدلات حرف بزنیداگرکسی تونست اینکارروبکنه وثابت بکنه بنده برای همیشه دوراسب خط میکشم درثانی هرکی ازراه میرسه وحالابسته به مسائل گوناگون راهی برای نفوذدرهیئت پیدامیکنه بسرعت کمربرای ازصحنه خارج کردن دیگران میبنده ومنظورمن ازتاخت وتازهمینه درضمن برای بنده وباشگاه کوچیک ماجای افتخاره که بتونیم خدمت هرکدوم از دوستان باشیم درپایان بنده درهرساعت وهرزمان باتلفن09131547908درخدمت همگی هستم

انشاالله که هیچ خانمی سوء قصدی به موقعیت دیگران نخواهد داشت.و بنده از طرف خودم تضمین میکنم که در هر پست و مقامی که باشم، از شاگرد ی درباشگاه گرفته تا بهترین پستها،نه تنها لطمه ای به دیگر دوستان وارد نکنم بلکه زمینه را برای پیشرفت همه باز بذارم و پیشرفت خودم را در گرو پیشرفت اطرافیانم ببینم.اگر عمری باقی بود در باشگاه شما را ملاقات خواهیم کرد.
شاد و سربلند و سلامت باشید

با سلام قابل توجه همه دوستان : تا چند ماه دیگه کلاسها مخصوصا در باشگاه صفائیه با مربی خانم هم برگزار میشه(منبع خبر ؟)

setareyekavir گفت:
با سلام قابل توجه همه دوستان : تا چند ماه دیگه کلاسها مخصوصا در باشگاه صفائیه با مربی خانم هم برگزار میشه(منبع خبر ؟)
واقعا؟این مربی خانم رو لطفا معرفی کنید.

anderia

New member
دقیقا من خودم الان 4ساله دارم پرش کار میکنم اصلا رقابتی واسه خانم ها نیست.دیگه واقعا دارم سرد میشم :sadsmiley:

کلاسهای بانوان به همراه مربی خانم در باشگاه صفاییه برگزار شده است...