نظر سنجی/////

نظر خود را راجع به زیبایی وکشش از این اسب بفرمایید

• مجموع رای دهندگان
    24
سلام دوست عزیز من خیلی وقت بود نبود و تازه این پست رو خوندم و دیدم! این اسب طاووس تا 3 سال پیش حدوداً در نوروزآباد بود؟ در آقای حسنلو! بنده خدا چند سالی همینطور گوشه اصطبل افتاده بود! یه بار تو میدون کورس آبخوری اش پاره شده و سوار اون بدون کوچکترین سختی تونست اسب رو کنترل کنترل! نمی دونم هنوز به اون آرومی و فهمیده گی هست یا نه! ولی یادمه آقای ابن النصیر می گفت اون یه دره شوری بی نظیره! الان رفسنجانه؟!
بله چند سال پیش تهران بود.

بله چند سال پیش تهران بود.

دوست عزیز بنده همین جمعه ای سئوال کزدم این اسب 1 سال و نیم کمی بیشتر فروخته شده اشت! به چند سال نمی کشه! و بالغ بر 6 سال بود که نوروزآباد بوده! اونچیزی که خودم شاهد بودم ! موفق باشی

دوست عزیز بنده همین جمعه ای سئوال کزدم این اسب 1 سال و نیم کمی بیشتر فروخته شده اشت! به چند سال نمی کشه! و بالغ بر 6 سال بود که نوروزآباد بوده! اونچیزی که خودم شاهد بودم ! موفق باشی
حتما همینطور است که شما میگین ممنون .دقیقشو میپرسم

سلام دوستان این اسب مالکش اقای حاج رضا کاضمیان است این عکس های که دوست عزیزمان اقای پور بهزاد گذاشتن خیلی خیلی تشکر میکنم ،عکاسش من هستم عکس های کره هاش هم دارم اتفاقا بعدازظهری تو باشگاه حاج رضا بودم . در ضمن این طاووس هم گذاشتم تو معرفی دواب دره شوری برید عکس کرهاش هم انجا ببینید.ان سوار کاری که سوار طاووس هست تو باشگاه رحـــیـم صــفـر زاده(رحـــیـم تــرک) عــلـی پــسر حاج رضـا کـاظـمـیـان مـالـــک طـاووس.این سیلمی واقعا حرف ندارد . و مادیان های خودش را از این سیلمی پر کرده.
حالا معرفی مادیانهای حاج رضا کاضمیان را دقت کنید:
1-شــیـرین: (یــالـدار، جـیـران ). 2-ســرونـاز: (یــالـدار،سـتـاره). شــیـریــن:(عـقـرب،گلرخ). سایه:(سـرونـاز، اقـبـال شـکاری) مادیان شـعـله. مادیان: سـیـاه که از پر خونی لنگش تو رفسنجان نیست.
تولیدات ایشان: 1- کره نریان :اقبال و مادیان سیاه. 2-کره نریان:غوغا و مادیان سیاه.3-سایه:(سروناز و اقبال ).4-کره مادیان:طاووس و سروناز.5- کره مادیان:طاووس و شعله.

ایــــن هـــم تــولــیــدات ایــن ســیـلـمی:
کـره طــاووس و ســرونـاز:

پیوست ها

• ۲۰۱۱۱۰۳۰۱۲۹.jpg
    ۲۰۱۱۱۰۳۰۱۲۹.jpg
    909 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • ۲۰۱۱۱۰۳۰۱۲۱.jpg
    ۲۰۱۱۱۰۳۰۱۲۱.jpg
    915.6 کیلوبایت · بازدیدها: 9
ایـن هـم عـکـس هـای ایـن سـیـلـمـی طــاووس :

پیوست ها

• 3.jpg