09124608266

  • سیلمی عرب خالض ایرانی دوران1
  • سیلمی عرب وارداتی Is erpo
  • سیلمی ترکمن آخال تکه Oral
  • سیلمی عرب وارداتی Honnors

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در صنعت اسباسب و سوارکاری یکی از جداب ترین بازارهای سرمایه گذاری در سالهای اخیر بوده و علاقمندان بسیاری به پرورش و سرمایه گذاری در این صنعت روی آورده اند, ولی قبل از ورود باید به موضوعات ذیل توجه داشت:

اینکه دلایل کافی و وافی برای حضور در این بخش را داشته باشید.
 عشق و علاقه نخستین اصل وارد شدن در این صنعت است و تا کنون هیچ فرد و گروهی دیه نشده اند که بدون دارا بودن این خصیصه بتوانند روی خطی ممتد در این صنعت فعالیت نمایند. تاریخ سرشار از اسامی افرادی است که بعد از گذشت مدت کوتاهی عطای این کار را به لقایش بخشیده اند.

در کنارتان باید از افراد معتمد، کارشناس وکاردان و دارای تجربیات مفید استفاده نمایید.
طراحی و پیاده سازی مسیر سرمایه گزاری علاوه بر نیاز به افرادی که پیشه آنها طراحی کسب و کار است، نیاز به افرادی دارای تجربه در صنعت اسب و سوارکاری نیز می باشد و البته شناخت و درک و تشخیص قابلیت این افراد از قسمت اول این بخش بسیار مهمتر و حیاتی تر می باشد.

شناخت نژادهای مختلف اسب و دسته بندی علاقه مندان هر بخش بصورت منطقه ای و جغرافیایی و فرهنگی.
دانستن اینکه طرفداران هر نژاد از اسب که در صنعت اسب و سوارکاری ایران فعالند، به چه طبقه، شهر و حرفه ای علاقه مند و مشغولند و در چه جایگاه اجتماعی قرار دارند، می تواند کلیدهای کارگشا و مفیدی به شما ارایه دهد که بر اساس آن، کمپین تبلیغاتی و برندینگ خود را آغاز نمایید.

بررسی نمونه های سنتی و مدرن موفق.
نگاهی به پیشینه و سابقه و شرح رفتار برگزیدگان این صنعت در اقصی نقاط ایران، این بینش را به شما خواهد داد که مدل های کسب و کار( که گاها به شیوه سنتی و پنهان و نااگاهانه شکل پذیرفته است) و مشتریان و مخاطبان آنها را رصد کرده و به یک بانک اطلاعاتی بسیار مفید دست یابید تا بر اساس آن بتوانید شبیه سازی هایی را در محل، منطقه و برای مواضع خود پیاده نمایید.

خرید اسب و تجهیزات با بررسی های دقیق همه جانبه و تجهیز باشگاه.

همین یک قلم میتواند یک نفر را از بازی خارج و یا برگ برنده ای برای حضور دائمی وی در این صحنه باشد.شناخت و درک این مهم البته که کار یک شخص نیست و تفکر گروهی پیشبرنده ای را می طلبد که نیاز به شرح و تفسیر زیادی است.

توجه به میزان سرمایه گزاری و پلان های زود بازده می تواند اهرمهای پیش برنده ای در این صنعت باشد، اینکه هزینه ها به چه مقدار، در چه بازه های زمانی ، کی و کجا و به چه نیت صورت پذیرد و .... همه و همه نیاز به یک تفکر عمیق و منطقی در بستر زمان

جهت مشاوره و اصلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید : 09124608266