09124608266

  • سیلمی عرب خالض ایرانی دوران1
  • سیلمی عرب وارداتی Is erpo
  • سیلمی ترکمن آخال تکه Oral
  • سیلمی عرب وارداتی Honnors

آموزش سوارکاری

آموزش سوارکاری , اسب سواریبا انتخاب سوارکاری بعنوان ورزش، می‌توان راهی مفرح و جذاب برای آشنایی با افراد و دنیایی جدید پیدا نمود. بدلیل اینکه برخلاف تصور عموم، سوارکاری عضلات بسیاری از بدن را بکار می‌گیرد، این ورزش، می‌تواند برای سلامت جسم بسیار مفید باشد. علاوه بر آن بر اساس تحقیقات انجام شده بسیار، سوارکای تاثیر بسزایی در سلامت روحی دارد.

سوارکاری از ورزشهایی است که در چند دههٔ اخیر مورد توجه خاصی قرار گرفته‌است، با این وجود سابقه‌ای طولانی داشته‌است و می‌توان آن را از کهن‌ترین ورزش‌ها به‌شمار آورد. این ورزش امروزه نه تنها به عنوان یک رقابت سالم و مفید، بلکه به عنوان سرگرمی و به منظور گذراندن اوقات فراغت مورد توجه قرار گرفته‌است، و هر ساله تعداد بیشتری طرفدار به سوی خود جلب می‌کند.

اولین گام یادگیری سوارکاری، یادگیری ارتباط برقرار کردن با اسب است. سوارکار باید بتواند خلق‌وخوی اسبی را که قرار است سوار شود درک کند و با او به خوبی ارتباط برقرار کند، تا اسب فرمان‌های او را بهتر درک کند و انجام دهد. اسب با انسان متفاوت است و همین تفاوت است که باعث جذابیت این رابطه می شود.

آموزش با توجه به مشخصه های سوار با اسب‌های آموزشی متفاوت و یا اسب شخصی (در صورتیکه شما مالک اسب باشید) صورت می‌پذیرد. باشگاه علاوه بر ارائه خدمات آموزشی به بزرگسالان، با استفاده از اسب های پونی، امکان آموزش به کودکان حائز شرایط سوارکاری را نیز دارد.

اگر از علاقمندان به سوارکاری هستید، اما تا کنون شروع به انجام این ورزش ننموده اید و یا در صورتیکه شما جزو آن دسته از افراد هستید که سوارکاری را برای مدت‌ها کنار گذاشته اید، هم اکنون زمان مناسبی برای شروع است!

کلاسهای آموزشی باشگاه به صورت خصوصی و نیمه خصوصی تحت نظر مربیان مجرب برگزار می‌شود.  برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09124608266