اسب عرب_یزد

امید جان ممنون میشم شما که از اسب میدونید ما را راهنمایی کنید حداقل این که خروش 4 قهرمانی داره در ضمن فکر میکنم الان بهترین اسبان عرب ایران در یزد هستند...پس بهتره حرفی در مورد یزد نزنید....

سامان حسینی

Active member
خدابیشتربهتون بده.یزدبهترین اسبای دنیاروداره برفین خروش و... بهترین سیلمیهای دنیاهستند(مخصوصاخروش:biggrin:) حالا مشکلتون حل شد؟راضی شدید؟بسکنید دیگه یزدبهترینه چشم نخوره ایشالا

امید زمانی

Active member
امید جان ممنون میشم شما که از اسب میدونید ما را راهنمایی کنید حداقل این که خروش 4 قهرمانی داره در ضمن فکر میکنم الان بهترین اسبان عرب ایران در یزد هستند...پس بهتره حرفی در مورد یزد نزنید....
به نظرم شما به جای این که این قدر وققت رو صرف تعریف و تمجید از مهندس و یزد و اسبهاش کنید یه کم تو تاپیک ها مطالعه کنید تا خودتون حرفی واسه زدن داشته باشید .

میرزا

Member
1نمیدونم چراتو سایت همه میخوان بر علیه یزد بنویسند. در حالی که اگر یزدیها به سراغ اسب عرب نیمرفتند هیچ وقت اسب عرب چنین جایگاهی در کشور پیدا نیمکرد
یزذ استانی کویر یست .نمدونم چقدر با خصوصیات مردمان کویر اشنا هستید
مردمانی با ایمان وزحمتکش که با تکیه بر ایمان ودانش در اکثر زمینه افتخار افرینی میکنند
2چرا در مورد استانهای دیگه وتولید کنندگانش بحث نمکنید؟شاید بحثی یا اسبانی به خوبی اسبان در یزد نیست !

s.parizimanesh

Active member
اقای صنعتی شما در این انجمن کار دیگه ای به غیر از تعریف از اسبهای یزد و خون خارجی و مسابقه زیبایی یزد ندارید؟؟؟
اقای مشکی باف شما هم که دیگه کاری جز حمایت مهندس ندارید شده تا حالا چیزی بگی که بدرد ما و انجمن بخوره؟؟؟
فکر کنم شما اشتباهی اومدی اینجا باید با مدیر هماهنگ منی برید در تالار تبلیغات.
اینجا بحثی کنید که به درد انجمن بخوده از خالص هم خوشتون نمیاد چیزی نگید چون خیلی ها اینجا تو کار خالصن بدشون میاد.
امیدوارم با برفین و خروش روزی کره هایی تولید کنید که تو جهان حرف اول را بزنه.
تمومش کنید اقا.

s.parizimanesh

Active member
دلیلش خلاصه و مفید اینه که از بسکه اقای صنعتی روی عرب خارجی و یزد و زیبایی یزد مانور داده که همه بیزار شدند
وگر نه چرا صحبتی از خوزستان و کرمان و..... نیست.

Soheil Sanati

Active member
دلیلش خلاصه و مفید اینه که از بسکه اقای صنعتی روی عرب خارجی و یزد و زیبایی یزد مانور داده که همه بیزار شدند
وگر نه چرا صحبتی از خوزستان و کرمان و..... نیست.

اگه بزرگانی مثل سید ضیا نبود که این اسب عرب فاتحش خونده بود

Soheil Sanati

Active member
اقای صنعتی شما در این انجمن کار دیگه ای به غیر از تعریف از اسبهای یزد و خون خارجی و مسابقه زیبایی یزد ندارید؟؟؟
اقای مشکی باف شما هم که دیگه کاری جز حمایت مهندس ندارید شده تا حالا چیزی بگی که بدرد ما و انجمن بخوره؟؟؟
فکر کنم شما اشتباهی اومدی اینجا باید با مدیر هماهنگ منی برید در تالار تبلیغات.
اینجا بحثی کنید که به درد انجمن بخوده از خالص هم خوشتون نمیاد چیزی نگید چون خیلی ها اینجا تو کار خالصن بدشون میاد.
امیدوارم با برفین و خروش روزی کره هایی تولید کنید که تو جهان حرف اول را بزنه.
تمومش کنید اقا.

میدونی اسبی در سطح و اندازه اسبهای یزد نمیبینم که ازش تعریف کنم

Soheil Sanati

Active member
آقای مهندس ! تو از اسب میدونی ، انجمن رو با کل کل های مزخرفت به گند میکشی . تو از اسب می فهمی !!! 4 تا اسب خریدی 4 تا کلاسم رفتی فکر کردی کارشناس و داوری؟هم خونی با خروش رو تبلیغ کن شما !!! کاش یه اسب داشتین اقلا که خون ایرانی نداشت !!! نمی دونم چه اتفاقی افتاد که دوباره اکانت شما باز شه ! تا بیاید تبلیغ یزد و خروش و مسابقات زیباییتون و... رو بکنید!!از تاپیک هاتون هم مشخصه چه قدر اسب میشناسید!

در مورد اکانت من به مدیریت سایت مربوطه نه کس دیگه.من دوست دارم از اسب یزد تعریف کنم شما هم از اسب شهر دیگه تعریف کن

امید زمانی

Active member
در مورد اکانت من به مدیریت سایت مربوطه نه کس دیگه.من دوست دارم از اسب یزد تعریف کنم شما هم از اسب شهر دیگه تعریف کن
البته هر کس جای شما بود با اون آبرو ریزی کلاس داوری دیگه زیاد آفتابی نمیشد! اما شما اعتماد به نفست کافی هست . مثل یه بچه از خودت و اسبهات تعریف کن ایشالله که بهترین های دنیا رو تولید میکنی!!!

میرزا

Member
دلیل تمام این حساسیت ها نوشته های کاربران یزدی در سایت هست. مخصوصا جناب صنعتی
پس منظور از راه اندازی این سایت چیست؟کاربران نظر ندهند
اقای صنعتی از جمله افراد است با کارنامه مشخص ویکی از فعال ترین اسبداران استان
اگه در هر استان یکی مثل صنعتی پیدا میشداسباشون را معرفی (به قول شما مانور) کنه بهتر نبود؟

Soheil Sanati

Active member
البته هر کس جای شما بود با اون آبرو ریزی کلاس داوری دیگه زیاد آفتابی نمیشد! اما شما اعتماد به نفست کافی هست . مثل یه بچه از خودت و اسبهات تعریف کن ایشالله که بهترین های دنیا رو تولید میکنی!!!

کودوم ابروریزی کلاس داوری؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
1نمیدونم چراتو سایت همه میخوان بر علیه یزد بنویسند. در حالی که اگر یزدیها به سراغ اسب عرب نیمرفتند هیچ وقت اسب عرب چنین جایگاهی در کشور پیدا نیمکرد
یزذ استانی کویر یست .نمدونم چقدر با خصوصیات مردمان کویر اشنا هستید
مردمانی با ایمان وزحمتکش که با تکیه بر ایمان ودانش در اکثر زمینه افتخار افرینی میکنند
2چرا در مورد استانهای دیگه وتولید کنندگانش بحث نمکنید؟شاید بحثی یا اسبانی به خوبی اسبان در یزد نیست !

میرزا
این تاپیک رو بررسی کن
دلایل رو منتقل میکنم اینجا

♘امیرحسین♞

پس منظور از راه اندازی این سایت چیست؟کاربران نظر ندهند
اقای صنعتی از جمله افراد است با کارنامه مشخص ویکی از فعال ترین اسبداران استان
اگه در هر استان یکی مثل صنعتی پیدا میشداسباشون را معرفی (به قول شما مانور) کنه بهتر نبود؟

نظر بدن, فعلا که همه دارن نظر میدن, بدون هیچ محدودیتی
ایشون جمعا 4 تا اسب معرفی نکرده.

♘امیرحسین♞

امیر حسین جان جواب ندادی چه کسی در یزد بود

هر کسی میتونست باشه
اسب منتظر من و شما نمیمونه, صدها ساله که اسبها دارن رندگی میکنن و علاقمند دارن. زمانی مری خانم بود و رفت و اسبا موندن, قبلش مجیدخان بختیار
یا ایلخی های صدتایی ترکمن سیدنیاز و ساریچه کور و ...
که امروزه اسمی نیست ازشون, ولی اسباشون هست, علاقمند به عرب و ترکمن و ...
همیشه افرادی هستند.
شاید اگر اقا ضیا نبود یکی بود این وقت رو بجای برفین روی یه چیز دیگه میگذاشت اسب ایران جای امروزش نبود

Soheil Sanati

Active member
هر کسی میتونست باشه
اسب منتظر من و شما نمیمونه, صدها ساله که اسبها دارن رندگی میکنن و علاقمند دارن. زمانی مری خانم بود و رفت و اسبا موندن, قبلش مجیدخان بختیار
یا ایلخی های صدتایی ترکمن سیدنیاز و ساریچه کور و ...
که امروزه اسمی نیست ازشون, ولی اسباشون هست, علاقمند به عرب و ترکمن و ...
همیشه افرادی هستند.
شاید اگر اقا ضیا نبود یکی بود این وقت رو بجای برفین روی یه چیز دیگه میگذاشت اسب ایران جای امروزش نبود

مری خانم چون این شایستگی رو در سید ضیا دید برفین رو بهش داد

بالا