انتخابات رئیس هیئت سوارکاری نزدیکه...نظر شما چیه؟؟

ایا شما موافق با انتخاب مجدد اقای مهندس بابک مهرتاش بعن

• مجموع رای دهندگان
    2

Shabdeez

Member
من به شخصه نظرم اینه که اقا مهندس مهرتاش دوباره در این پست ابقا بشن.

البته همونطور که دوستان میدونند من خودم یکی از منتقدین مهندس مهرتاش بودم اما با توجه به فعالیتهای مثبتی که ایشون این اواخر داشتن وبه قول معروف چم و خم کار دستشون اومده پیشنهاد من اینه که ایشون در این مقام باقی بمونن چون اگه دوباره قرار باشه نفر جدیدی جایگزین ایشون بشه باز دوباره چندین سال از عمر هیئت ما بیهوده میگذره تا مدیر جدید بتونه با جو سوارکاری استان اشنا بشه و نتیجه اش دوباره در جا زدن ماست.

البته من از دوستان شنیده ام که ایشون خودشون زیاد تمایلی به ادامه ی این همکاری ندارن و ترجیح دادن که کنار بکشن اما من همینجا از ایشون تقاضا دارم که این مسولیت رو دوباره بپذیرند.

من با ادامه فعالیت ایشون به صورت جدی موافقم
در این چند سال که ایشون مسءولیت هیئات سوارکاری استان قزوین را به عهده داشتن شاهد فعالیت باشگاهها در استان. برگزاری مسابقات منظم و برنامه ریزی شده.برگزاری کلاسهای آموزشی مفید برای سوارکاران و ..... بوده ایم که در حال حاضر از نظر من کسی به غیر از خود ایشان نمیتوانند این امور را به سرانجام برسانند وامتداد بدهند
البته کاستی هایی بوده که اگر انصاف را در نظر بگیریم در مقابل به حرکت در آوردن دوباره این کشتی که سالیانی بود که به گل نشسته بود بسیار ناچیز است
به خود ایشان هم حق میدهم که از این کار کناره بگیرند به علتهای متعدد: وقت گیر بودن. صرف هزینه بالا از حساب شخصی برای موارد متعدد در هیئات. نا سپاسی بعضی از دوستان به علت بی اطلاعی از مشکلات. کار شکنی حسودان و.........

khan-baba

Member
با همه ی ارادتی که به آقای مهرتاش دارم باید بگم انتخاب ایشون و دیگران انتخاب بین بد و بدتره پس منم با آقای مهرتاش موافقم.

sohrab

Active member
البته ممکنه به "بد" رای بدیم ولی "بدتر" انتخاب بشه!
ولی مهم حضور پای صندوقه و حماسه آفرینی !

Shabdeez

Member
مدیریت محترم میشه بفرمایید که چرا نظر من و خداداد حذف شد.
شما که اینقدر ادعای ازادی بیان در انجمن دارید چرا اینکار رو میکنید.خدا رو شکر این وسط به هیچکس هم توهینی نشده بود یا به هیچ عنوان حرف بدی هم ردو بدل نشده بود.
اگه غیر از اینه نظرات رو بذارید تا حداقل خود بچه های این تاپیک در موردش قضاوت کنن.
باور بفرمایید این مقام های مدیریتی به هیچ کس وفا نکرده چه برسه به شما تازشم من نقل قول از سهراب خان گذاشته بودم که از خودتونه اگه نظر من حذف شده پس نظر سهراب هم باید حذف بشه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Shabdeez گفت:
مدیریت محترم میشه بفرمایید که چرا نظر من و خداداد حذف شد.
شما که اینقدر ادعای ازادی بیان در انجمن دارید چرا اینکار رو میکنید.خدا رو شکر این وسط به هیچکس هم توهینی نشده بود یا به هیچ عنوان حرف بدی هم ردو بدل نشده بود.
اگه غیر از اینه نظرات رو بذارید تا حداقل خود بچه های این تاپیک در موردش قضاوت کنن.
باور بفرمایید این مقام های مدیریتی به هیچ کس وفا نکرده چه برسه به شما تازشم من نقل قول از سهراب خان گذاشته بودم که از خودتونه اگه نظر من حذف شده پس نظر سهراب هم باید حذف بشه.
درباره آزادی بیان میتوانید از بقیه اعضا نظر خواهی کنید

آزادی بیان این نیست که هر لقبی رو دلتون خواست برای یک فرد خاص بکار ببرید
آن فرد رو نه من میشناسم نه دیدم

ولی تا وقتی حضور نداره اینجا تا از خودش دفاع بکنه حق بی احترامی بهش نیست.

این توهینها در بحث شیرازهم بوجود امد
و بعد از مدتی به من تماس اظطراری گرفتند که اسم فلان کس در اون تاپیک هست را پاک کنید
و حتی نمیخواسنتد معلوم بشه حرفهایی که پشت سر اون طرف زدند گفته کی هست

اگر میخواستند با سبک شما نظر بدهند تا بحال داده بودند!!

Shabdeez

Member
میشه بفرمایید کدوم لقب ؟ من به شخصه هیچ لقبی به هیچ کس در رابطه با این موضوع ندادم!!

Shabdeez

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
آزادی بیان این نیست که هر لقبی رو دلتون خواست برای یک فرد خاص بکار ببرید
آن فرد رو نه من میشناسم نه دیدم

ولی تا وقتی حضور نداره اینجا تا از خودش دفاع بکنه حق بی احترامی بهش نیست.

این توهینها در بحث شیرازهم بوجود امد
و بعد از مدتی به من تماس اظطراری گرفتند که اسم فلان کس در اون تاپیک هست را پاک کنید
و حتی نمیخواسنتد معلوم بشه حرفهایی که پشت سر اون طرف زدند گفته کی هست

اگر میخواستند با سبک شما نظر بدهند تا بحال داده بودند!!

من که منتظر موندم ولی جوابمو نگرفتم.
ولی مطمئنا این کار شما هم درست نیست که با فرافکنی و زدن اتهام دروغ به من هم بخواهید کار اشتباه خودتون رو توجیح کنید و هم من رو با بچه های قزوین بد کنید(و اگر واقعا منظورتون این بوده سخت در اشتباهید).
واگر شما درست میگید حداقل کاری که میتونید در رابطه با صداقتتون بکنید اینه که این نظر من رو مثل قبلیا حذف نکنید تا دوستان خودشون قضاوت کنند.

Shabdeez

Member
پاسخ : انتخابات رئیس هیئت سوارکاری نزدیکه...&#

البته از دوستان عذر خواهی میکنم چون این بحث هیچ ربطی به موضوع این تاپیک نداره اما امیرحسین خان خودشون به شخصه خواستن که اینجا مطرح بشه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از اعضا, مخصوصا قزوینیها
درباره این تاپیک و فرافکنی من و آزادی بیان قضاوت کنید

شبدیز عزیز
نمی دونم ,ولی این تاپیکیه که خودت بازش کردی ولی توش هی با ارسالهای مختلف کلنجار میری .
یه روند نظراتت رو تو این تاپیک دنبال کن.وبا خودت یه لحظه فکر کن.
یه روز به من گفتی که تو با این نظراتت سعی داری بین بچه ها تفرقه بیندازی.
بعد از اون دیگه بهت نظری ندادم تا زمانی که خودت ازم می پرسیدی؟!
یه لحظه با خودت خلوت کن.

جناب شبدیز،بنده با تمام احترامی که برای اعضای محترم سایت قایلم باید بگم که احساس میکنم قدرت پذیرش حق رو بعضی جاها ندارید.من تازه واردم اما هر جایی که توش پا بذارم یه مساله رو فراموش نمیکنم: "احترام به صاحب مکان"
به نظر من اگر این مسایل رو تلفنی با مدیر سایت حل و فصل کنید کاملا شفاف سازی میشه و کدورتی باقی نخواهد موند.و وقت اعضا برای خاتمه دادن به بحثی که جاش اینجا نیست تلف نخواهد شد.
منطقی تر باشید و سریع جبهه نگیرید.
موفق و پیروز باشید عضو محترم

mahsima

Member
من خودم تا کنون هیچ ارسالیم پاک نشده یا اگرم شده قبول دارم مناسب نبوده .
من ارسال شما رو خوندم ولی چون زیاد دقت نکردم درست یادم نیست چی بود من چیز زیاد ناجوری به نظرم نیومد ولی حتما آقای قاسمی دلیلی داشتن که پاکش کردن شاید ارسال طوری بوده که اگر ادامه داده میشده به جنجال کشیده میشده.
راستش یادم نیست در ارسال حذف شده به کسی توهین شده یا نه.

mehdi63

New member
سلام دوستان عزیز سوارکاره من
قزوین تو امسال مسابقات خوبی داشته همه تونستن خودشونو محک بزنن ...به نظر منم آقای مهرتاش خوبه چون با چم خم کار میدونه چیکنه و خصوصیات همه رو هم میدونه اگه کسی دیگم بیاد تا بخواد با بچه ها هماهنگ بشه پدرمون در میاد ...پس بهتر نیستش با همین آقای مهرتاش باشیم و کمکشون کنیم زودتر به جایی برسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

khan-baba

Member
بنده ی حقیر سراپا تقصیر با اینکه از جناب امیرحسین دل خوشی ندارم چون همه جا (با اطلاعات و یا بی اطلاعات) خودش رو دخالت میدهد ولی باید بگویم این دفعه کار خوبی کرد .

آقا اگه از نحوه عملکرد کسی انتقاد دارید بیاید مرد و مردونه خودتون معرفی کنید و به جای کلی گویی و توهین کردن بگین آقای رییس یا آقای داور یا آقای طراح مسیر .. این جای کارتون غلطه نه که یه چیزی بپرونید و جنجال درست کنید

آقای خداداد روی صحبتم با شماست خواهش میکنم جو اینجا رو مسموم نکنید توهین ممنوع! وگرنه بنده نام واقعی شما رو فاش میکنم و صد البته به شما کمک میکنم صحبتاتون رنگ مردونگی بیشتری بگیره !

جناب oliveira شاید باورتون نشه ولی من بعد از اینکه مطالب ارسالی توسط شما تو این انجمن رو دیدم دوباره برگشتم و هر روز دارم اونا رو دنبال میکنم دست مریضاد ( یا شایدم دست مریزاد نمیدونم املای کدوم درسته) و الان دارم از شما یاد میگیرم و امیدوارم بقیه دوستان هم با چنین رویکردی به اینجا وارد بشن والسلام

S

Soroush Club

Guest
چی شد بالاخره؟؟
بابک خان کاندید شدن یا نه؟؟؟؟

Soroush Club گفت:
چی شد بالاخره؟؟
بابک خان کاندید شدن یا نه؟؟؟؟
بله آقایان مهندس مهرتاش,مهندس محمد زاده,دکتر برهان, امید رحیمی و محمد رضا مشاطیان تا به امروز طبق شنیده های بنده کاندیدای ریاست هیئات سوارکاری شده اند

قهرمان گفت:
بله آقایان مهندس مهرتاش,مهندس محمد زاده,دکتر برهان, امید رحیمی و محمد رضا مشاطیان تا به امروز طبق شنیده های بنده کاندیدای ریاست هیئات سوارکاری شده اند
قهرمان
مطمئنی ,برای کاندید شدن مدرک بالاتر از دیپلم باید ارائه کنند.
بعضی از اینها که اسم بردید شرایط احراز کاندیدا رو ندارند؟!

سه تای اول رو مطمئنم.