تسلیت به محمد رضا

dae ali

New member
با سلام به همه شما دوستان و محمد رضای عزیز

محمد رضا جان با نهایت تاسف درگذشت دایی عزیزتان را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض میکنم .

برای شما و خانواده محترمتان صبر و برای آن مرحوم درگذشته نیز آرزوی آرامش و آمرزش دارم .

M

mrezap

Guest
دایــی عــــلــــی گفت:
محمد رضا جان با نهایت تاسف درگذشت دایی عزیزتان را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض میکنم .
برای شما و خانواده محترمتان صبر و برای آن مرحوم درگذشته نیز آرزوی آرامش و آمرزش دارم .
ممنون علی جان از این همه لطف شما
کاش شما اینجا پیشمون بودی

امید زمانی گفت:
منم تسلیت می گم محمدرضا خان ... :'(
vatan گفت:
من هم از طرف خودم به شما محمدرضای عزیز تسلیت میگم.
روحش شاد .
سهراب گفت:
محمد رضا جان بهت تسلیت میگم
روحش شاد
ممنون از همه شما دوستان عزیزم که من را شرمنده می فرمایید
انشاءالله هیچ کدومتون غم نبینید

OJANG

Member
من هم به نوبه خودم تسلیت عرض میکنم و امیدوارم یادش را همچنان زنده و نیک نگه دارید
روحش شاد و در غمت شریکیم.

محمدرضا جان انشالله غم آخرتون باشه،منم به نوبه خودم و ازطرف بچه های تبریز به شما و خوانواده محترمتون تسلیت عرض میکنم.

M

mrezap

Guest
از همه شما دوستان عزیز که به من لطف داشتید کمال تشکر را دارم و امیدوارم که هیچ کدومتون غم نبینید و همیشه ایامتان به شادی بگذرد .

یا حق

ایمان

Active member
سلام

منم این بارمصیبت روبه محمدرضاتسلیت میگم ایشااله غم آخرباشه خداوندرحمت کنه وچشم خیرش به بازماندگان باشه
منم مدتی ازانجمن دوربودم بخاطراولین سالگردپدرم به کرمانشاه رفته بودم حالا متوجه این موضوع شدم بهرحال کارخداست
محمدرضانمیشه کاریش کرد باید سوخت وساخت

خدارحمت کنه

OJANG

Member
قرمیسین گفت:
سلام

منم این بارمصیبت روبه محمدرضاتسلیت میگم ایشااله غم آخرباشه خداوندرحمت کنه وچشم خیرش به بازماندگان باشه
منم مدتی ازانجمن دوربودم بخاطراولین سالگردپدرم به کرمانشاه رفته بودم حالا متوجه این موضوع شدم بهرحال کارخداست
محمدرضانمیشه کاریش کرد باید سوخت وساخت

خدارحمت کنه
به توهم تسلیت میگم خداوند نامش را زنده نگه داره.

بالا