جذب اعضای تاثیر گذار

افراد تاثیر گذر زیادی توی انجمن هستن،انجمن هیچ کم و کاستی در حد ایران نداره، اما اگر بخوایم فراتر از اسب در ایران به عنوان انجمن اسب بریم یه حرکت دسته جمعی‌ رو میطلبه، که حتما می‌شه توی انجمن‌های بین المللی هم مطرح شد البته خیلی‌ زوده الان، و این صرفاً با جذب افراد تولید کنند به انجمن به دست نمیاد،
و اینکه ما از این قبیل تاپیک‌ها زیاد داریم، اینکه چگونه پیشرفت کنیم و راههای پیشرفت رو مرور می‌کنیم، همه به خوبی راههای پیشرفت رو میدونیم اما حرکتی نمی‌کنیم، اینه مشکله اساسی‌، تا وقتی‌ هم تخریب افراد و پول در وحله اول باشه پیشرفتی نخواهیم داشت، در آخر هم: جسارت به مدیر انجمن نباشه که گفتم تاپیکهای زیادی از این قبیل داریم، منظورم کل جامعه اسبیه که خیلی‌ دلسوازنه و بی‌خیال! شاهد از بین رفتنشیم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من دارم تلاشم رو میکنم. ولی با یکی دو نفری که غیر از حرف عمل هم دارند بیشتر کسی نیست که بشه روش حساب کرد.
همه در حد حرف و شعار موندن.
تو کاسپین, تو سیلمی و...

من دارم تلاشم رو میکنم. ولی با یکی دو نفری که غیر از حرف عمل هم دارند بیشتر کسی نیست که بشه روش حساب کرد.
همه در حد حرف و شعار موندن.
تو کاسپین, تو سیلمی و...

آقای قاسمی نمیشه گفت بیشتر این افراد حرف و عملشون یکی نیست، من بزرگترین مشکل رو دراین موارد می بینم:
1-عدم مدیریت صحیح و مقتدر(البته منظورم در مدیریت اعمال مربوط به کاسپین و سیلمی و دره شور و......)هستش.
2-عدم ارتباط مستقیم دوستان( همه ی ارتباط در حدتلفن و چت و پیام خصوصی و ایمیل خلاصه میشه)
3-عدم سرمایه گذاری مشترک( سرمایه گذاری انفرادی برای خیلی ها مقدور نیست)
و........................چیزهای مهمتری که باید روش بحث بشه.

آخرین ویرایش:
درورد به دوستان انجمن اسب.
1 سوال داشتم كه اصلا جنبه منفي يا اعتراضي نداره اما فقط مي‌خوام بدونم كه انجمن اسب كلا" خط مشي حفظ نژاد ايراني رو داره يا به جنبه هاي ورزشي و مسابقات و اينها هم اهميت ميده؟

مسابقات جام جهاني پرش با اسب برگزار شد اما حتي 1 نفر هم حرفي در موردش نزد. يكي از استاد هاي در انجمن كه ازشون حرف مي‌زنيم گوشه چشمي به ما نكرد و توضيحي نداد.

در قسمت تازه وارد ها خيلي وقته از اساتيد سايت خبري نيست در حالي كه توي پيام هاي خصوصي مي‌بينيم كه خيلي حرف واسه گفتن دارن!

و اینکه برای زیبایی که بسیاری از دوستان تشریف میارند یزد،ترتیب یک ملاقات حضوری داده بشه و با (مثلا)یکی از تولید کننده ها که مدنظرتون هستش صحبتی داشته باشیم؛مسلما این اتحاد در جذب تاثیر خودش رو خواهد گذاشت.و حتی مدیریت میتواند یکسری مباحث کوتاه را برای مطرح کردن در این دیدار تدارک ببیند که هر مبحثی توسط یکی از اعضا بیان شود.به هر حال اسم اینجا انجمن هستش و تا هماهنگی بین سایر اعضا نباشد نمیتوان انتظار داشت افراد در خارج از انجمن (که عضو نیستند)،ترغیب بشوند برای عضویت.

یک سوال دیگه اینکه: منظورتون از تاثیر گذاری افراد،چه نوع تاثیری هستش؟و رسیدن به کجا میتونه نیاز انجمن رو توسط این افراد تاثیرگذار رفع کنه؟
هدف علمیست،اقتصادی،فرهنگی،ورزشی،و ...؟؟؟
میتونید یک لیست از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تهیه کنید.و اطلاعات مورد نیاز برای این اهداف،اشخاص مورد نیاز برای رسیدن به اهداف،سرمایه ی لازم و ...(البته در صورتیکه این تاپیک جنبه ی بسیار جدی داشته باشد و روی پیشنهادات مطرح شده در آن خیلی حساب کرده باشید)

فربود

Active member
امیر حسین : در این زمینه (جذب افراد تاثیر گذار) چه فعالیتهایی تاکنون انجام دادید و آیا مثمر ثمر بوده یا خیر ؟
یک پیشنهاد : الان دیگه نزدیک آواخر سال 89 هستیم به نظرم سررسید یا سالنامه اسب یا سالنامه انجمن اسب ایران رو چاپ کنیم و در تمام ایران پخش کنیم البته به صورت خرید و فروش منظورم هست . تبلیغ در بوشهر به عهده من ، بقیه شهرها هم دوستان اگه متقبل بشن بد نیست
این هم خودش تبلیغه
نظرات دوستان لطفا ...

سامان حسینی

Active member
با سلام خدمت دوستان عزیز
به نظرمن کشورما بعد ازخانوم ویسری افراد که یا فوت کردن یا سنشون بالاس وبا اینترنت سروکار ندارن پیشکسوتی انچنانی نداره اماافرادی هم هستن که تجربه های خوبی دارن ولی به خاطر مشکلات مملکت وقت ندارن به سایت بیان پس وظیفه ی ما اینه که تجربه های اونا رو بگیریم وباحفظ امانت اونارو درسایت برای دسترس عموم بزاریم. مثلا کسانی که به باتجربه ها دسترسی دارن بااونا مصاحبه کنن وشنیده هاشون رو به دیگران منتقل کنن. باتشکر کم تجربه ترین عضوسایت:happysmiley:

سامان حسینی

Active member
امیر حسین : در این زمینه (جذب افراد تاثیر گذار) چه فعالیتهایی تاکنون انجام دادید و آیا مثمر ثمر بوده یا خیر ؟
یک پیشنهاد : الان دیگه نزدیک آواخر سال 89 هستیم به نظرم سررسید یا سالنامه اسب یا سالنامه انجمن اسب ایران رو چاپ کنیم و در تمام ایران پخش کنیم البته به صورت خرید و فروش منظورم هست . تبلیغ در بوشهر به عهده من ، بقیه شهرها هم دوستان اگه متقبل بشن بد نیست
این هم خودش تبلیغه
نظرات دوستان لطفا ...

ایول چه فکر خوبی.من حاضرم چندتاشوپیشخرید کنم. البته اگر لطف کنن ونظردیگران روهم درطرح اون بپرسن.:coolsmiley02:

♘امیرحسین♞

این هم خودش تبلیغه
نظرات دوستان لطفا ...
بله با پیشکسوتها در ارتباط شدم و انتقال تجریبات رو مطرح کردم/ خیلیاشون سایت رو میشناسند و گاها عضو هم هستند ولی نوشته های بی سر و ته تعدادی از کاربران و کودکان آزارشون میده. که با طرحی که پیاده شد این مشکل برطرف شد.

برای امسال تقویم 12 صفحه ای دیواری قراره بزنم/ توش تعدادی سیلمی هست و اگر از شهرهای دیگر هم اضافه شود عالی.
نمایندگان شهرستانها سیلمی برای تبلیغ دارند؟

♘امیرحسین♞

با سلام خدمت دوستان عزیز
به نظرمن کشورما بعد ازخانوم ویسری افراد که یا فوت کردن یا سنشون بالاس وبا اینترنت سروکار ندارن پیشکسوتی انچنانی نداره اماافرادی هم هستن که تجربه های خوبی دارن ولی به خاطر مشکلات مملکت وقت ندارن به سایت بیان پس وظیفه ی ما اینه که تجربه های اونا رو بگیریم وباحفظ امانت اونارو درسایت برای دسترس عموم بزاریم. مثلا کسانی که به باتجربه ها دسترسی دارن بااونا مصاحبه کنن وشنیده هاشون رو به دیگران منتقل کنن. باتشکر کم تجربه ترین عضوسایت:happysmiley:

مصاحبه هایی انجام شده و بزودی میگذارم روی سایت. از جمله با آقای بیک
نماینده یزد باید با چند نفر دیگر هم مصاحبه انجام بدهد.

از شهرهای دیگر هم پیشنهاد میکنید با چه افرادی مصاحبه کنیم؟

سامان حسینی

Active member
مصاحبه هایی انجام شده و بزودی میگذارم روی سایت. از جمله با آقای بیک
نماینده یزد باید با چند نفر دیگر هم مصاحبه انجام بدهد.

از شهرهای دیگر هم پیشنهاد میکنید با چه افرادی مصاحبه کنیم؟

چه عجب یه بارهم راهکارما جواب داد؟:blinksmiley:

علی واحدی

Active member
جذب افراد تاثیر گزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیر حسین جان مگر تعداد افراد تاثیر گزار در رشته سوارکاری در مملکت ما به چند نفز میرسه و همه هم همدیگرو رد میکنن.
یکی شکیها، یکی وجدانیها، یکی شیدفرها، یکی بهرامیها یکی نقاشی ها یکی شریفیها و یکی ...
زیاد منطقی بنظر نمیرسه متاسفانه:ph34r-smiley:
البته دلسرد نشید ((آرزو بر جوانان عیب نیست)):rolleyessmileyanim:

♘امیرحسین♞

جذب افراد تاثیر گزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیر حسین جان مگر تعداد افراد تاثیر گزار در رشته سوارکاری در مملکت ما به چند نفز میرسه و همه هم همدیگرو رد میکنن.
یکی شکیها، یکی وجدانیها، یکی شیدفرها، یکی بهرامیها یکی نقاشی ها یکی شریفیها و یکی ...
زیاد منطقی بنظر نمیرسه متاسفانه:ph34r-smiley:
البته دلسرد نشید ((آرزو بر جوانان عیب نیست)):rolleyessmileyanim:

رد کردن یه سری توسط یه سری دیگه چه ربطی به من داره؟
نه دلگرم میشم پستهای شمارو میبینم

reza eslahi

Member
استان فارس 3 تا تولید کننده هستن که من میشناسم و از قدیمی های این کارن و فکر میکنم از بهترین های ایرانن و اسبای خوبی هم دارن . من با هر 3 ارتباط نزدیکی دارم و میتونم ازشون در مورد مسائلی که مطرح میشه راهنمایی بگیرم.
حاج کمال سامعی و شهاب حیدری و محمد احسان مجرب این 3 نفر هستن.
البته به پیشکسوت ها هم باید حق بدیم چون هم تایم اینکار رو کمتر دارن و هم حوصله این رو که پای سیستم بشینن و حتی شاید خیلی هاشون نتونن با کامپیوتر کار کنن.
ولی خوب خیلی از دوستان هستن که با این پیشکسوت ها رابطه نزدیک دارن و میتونن سوالاتو مطرح کنن و ازشون راهنمایی بگیرن.فکر میکنم اینجوری بهتره.:rolleyessmileyanim:

bakhshi

Member
بنظر دوستان از چه راهی میشه تولید کنندگان رو به سایت آورد از شهرهای مختلف؟
افراد تاثیرگذارتر؟

برای تبلیغات در یزد چه پیشنهادی دارید؟

بدلیل برخی ملاحظات:winksmiley02: از یزد بگذر (عطایش را به لقایش ببخش) از نظر من امیر جان:winksmiley02: .

bakhshi

Member
دو تا مسئله هست. یکی اینکه بعضی افرادی که سابقه فعالیت (تولید - ورزش- دامپزشکی و ...) دارند وقتی وارد انجمن میشن و این حجم اطلاعات را می بینند دفع میشن! یا فقط خواننده هستند یا به حالت مدعی برخورد میکنند.(حق هم دارند! سالها خاک اسب خوردند. حالا یک بچه 17 ساله در فلان مسئله نظر مخالف با اون داره.گر چه منطقی) عکس العملی که این مواقع در برابر استدلال عقلی مخالف دیده میشه مغلطه هست و شعار هایی از قبیل اینکه : "من ..." و "مگر تو چند ساله تو کار اسب هستی؟" و ...

از طرف بعضی اعضای سایت هم یک تصوری وجود داره که رسالت انجمن فقط تبلیغ و حمایت اسب ایرانی است و بس! و اگر تولید کننده ای خون ایرانی کار نکرده باشه خیانت کرده و باید کوبیده بشه!

به تعداد انجمن هایی که وجود داره موضوع برای بحث هست و باید صاحبنظران را یا تخصص ها و سلایق مختلف جذب کرد

جامعه سوارکاری ایران اگر متخصص و صاحب نظر داشت که به اینجا نمی رسید!! دوست عزیز:rolleyessmileyanim: روند فعلی واردات اسب های رده d وارداتی و دلالی این یابو هاست به نظر من. با کسانی که نه منطق دارن و نه سواد چکار باید کرد!!؟؟.......... در انتقاد که بسته است!!!! انتقاد و تبیین کنیم می شویم فحاش و کوبنده......... البته نظر افراد محافظه کار مدارا است!!!(اسه برو اسه بیا که شاخت...) ، مدارا زمینه مسلط شدن انها رو فراهم می کنه.... و کرده :rolleyessmileyanim:

bakhshi

Member
کیفیت سایت در حد فروم بد نیست و خوبه و باید یه نکته ای را متذکر بشوم سایت به نظر من باید مکانی باشه که این امکان را به ما بده که طرح هایی که برای پیشرفت اسب ایرانی مطرح میشه تبدیل به عمل بشه .
و گرنه این که ما بدونیم که سیلمی های شاخص ایرانی کدوم هستند یا مشکلات اسب کرد ما چی هست به خودی خود خوب هست ولی مهمتر از اون این هست که مثلا چه کنیم که سیلمی های خالص ایرانی بیشتر تولید داشته باشند یا مثلا بحث چاپ مجله یا سر رسید برای سال دیگه یا برگزاری جشنواره با سبک و سیاق خودمون.
بدی انجمن این هست که کاربر زیاد داره ولی افراد پایه خیلی کم!!!!
یعنی افرادی که واقعا از جون و دل برای اسب ایرانی حاضر باشند هزینه مادی و زمانی و معنوی بکنند. کسی هست؟؟؟
منظور از افراد تاثیر گذار اینها هستند و گرنه صرف اینکه طرف خیلی مهم هست یا پر سابقه هست توی تولید یا سوارکاری و غیره ولی اصلا کاری نداره که اسب ایرانی چه حال و روزی داره این فرد اگه بیاد توی سایت عضو هم بشه اگه مشکل ایجاد نکنه (کم نداشتیم داور بین المللی از یزد که به جای کمک....) آقا این سایت افرادی را میخواهد که صادق باشند و کمک کنند و در ضمن دارای اعتبار و نفوذ هم باشند.
مثلا ما در کرمان یه نماینده میخواهیم که اسبدارهای اونجا طرف را قبول داشته باشند و این شخص بتونه روی اون افراد تاثیر گذار باشه حالا چند تا داریم؟؟؟؟
تاثیر گذار یعنی این که مثلا بتونه یه سیلمی را از حالت بلوکه خارج کنه داریم؟؟؟
بتونه مثلا برای مجله و سررسید تبلیغات بگیره ؟؟؟ چنین فردی داریم؟؟

وطن جان سلام داداش حرف دل مارو زدی به خدا قسم:happysmiley: من یک پیش نهاد اکازیون دارم چطوره یک تعاونی با نام انجمن اسب ایرانی ثبت کنیم همه هم مبالغی پرداخت کنن به نسبت پرداخت هم سهم تعیین بشه بعد با پشت وانه این انجمن اصلاح نژاد اسب های ایرانی اغاز بشه مطمعن باشید جواب میده نمونه بارز این موفقیت تعاونی اسب داران اصفهان حتی اسب داران هم حاضرن بپیوندن البته خالص باز ها در اندک مدتی این انجمن قدرتی پیدا می کنه که مخالفان اسب های ایرانی به زانو در می ایند حیف که ما متحد نیستیم و گرنه پیروز می شدیم شک نکنید:winksmiley02: من یاورم حاضرم شب تا صبح برای میراث این ملت کار کنم خدا شاهده ولی یه سوال شما خودت برای اسب ایرانی چکار کردی حاضری هزینه نگهداری یه مال بدی!!؟؟؟ یا یه شکم اجاره کنی حرف زدن اسونه مالیات نداره:dodgy: بنده در استان کرمان اساتید خبره زیادی می شناسم مثل استاد عبد الله خان ، استاد بهزاد پور ، استاد اصفهانی.......... می شود از این عزیزان خواهش کرد با انجمن فوق همکاری نمایند ما باید اول ساختار سازی کنیم بعد مهره ها رو انتخاب کنیم گاماس گاماس برادر جان...:happysmiley: مدیریت سایت باید ببینیم به این طرح روی خوش نشون می دن.......!!!؟؟؟؟ بعد جمعی تصمیم میگیریم که چگونه باید کار کرد ولی راه ایجاد سازو کار مستقل از فدراسیون هست و لا غیر:smilingsmiley: .

bakhshi

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز

مگه بنده سامان جان این کارها رو نکردم!!! اقای مدیر همه رو پاک کردن و بنده رو تکفیر و دوستان محبت نسار بنده کردن و به اساتید توهین و .....!!! :smile:!!! وقتی مدیر نمی خواهد ما چکار می تونیم بکنیم؟؟؟!!!............:rolleyessmileyanim: