سوارکاران سیرجانی

sezar1972

Member
با سلام

دوستان سوار کار سیرجانی لطفا بیشتر در این انجمن فعالیت کنید تا با شما عزیزان بیشتر اشنا شویم . با تشکر

پاسخ : سوارکاران سیرجانی

فکر خوبی.
خبری از مسابقات ندارید؟ شنیده ام که قراره یکسری مسابقات عالی بر گذار بشه.

sezar1972

Member
شما سیرجانی هستید؟
بله ولی هنوز زمانش مشخص نیست به محض اینکه خبردار شدم خبرت میکنم

پاسخ : سوارکاران سیرجانی

موافقم. باشگاه اقای شریف انتهای شهرک صنعتی سمت راست هسته نه داخل منطقه ویژه اقتصادی. من خودم همونجا اموزش می بینم. همه روزه بعد از ظهر ها.

mehrshad

Member
خوبه همه دارن جمع میشن یه زمان من تنها سیرجانیه انجمن بودم حلا دیگه جمیعتمون داره زیاد میشه!!!

vatan

Member
مهر شاد گفت:
خوبه همه دارن جمع میشن یه زمان من تنها سیرجانیه انجمن بودم حلا دیگه جمیعتمون داره زیاد میشه!!!
پس باید دیگه حواسمون جمع باشه!!!
یه وقت خدای ناکرده به اسبی یا باشگاهی یا سوارکاری از سیرجان بی احترامی نشه که خیلی قوی!!! شدند.
خوب شوخی کردم ولی ورود بر و بچ سیرجان را به انجمن تبریک میگم و امیدوارم که بچه های سرجانی انجمن کمک کنند به احیا و حفظ اسب عرب خالص ایرانی که این اممر محقق نمیشود مگر با آگاه سازی اسبداران توسط شما بچه های انجمن چون واقعا حیف هست یه شهری مثل سیرجان با اون همه منبع درآمد و ثروت فقط!! برند توی واردات اسب یا تولید اسب عرب خون وارداتی.
خوب در اولین قدم شروع کنید به معرفی اسبان عرب مخصوصا خالص ایرانی شهر خودتون البته تا یادم نرفته اینطور که من شنیدم و میدونم سیرجان اسب کرد خوب هم داره اگه کرد هم معرفی کنید که ما هم خیلی دوست !! داریم دیگه چی میشه!!

mehrshad

Member
چشم اقا وطن .چندتا کرد هست باید زیره سواری ازشون عکس بگیرم.دیگه تنها نیستم با کمک بقیه اسبهارو معرفی میکنیم

اقایون محترم. درباره اسب انگولا عرب نظرتون چیه؟ فکر کنم در حد ترکمن یا کرد نرسن.

mahsima

Member
ای کاش قزوینیا از شما یاد میگرفتن و انقدر به جون هم نمیوفتادن...

طبق امارگیری که شروع کردیم و هنوز تمام نشده اسبهای سیرجان خیلی بیشتر از سوارکارانشان هستند. و تا کنون بیش از 43 اسب عرب وجود دارد و بقیه نژادها هنوز در حال امار گیری هستند. بیایید سوارکاری سیرجان را در تمامیه رشته هایش به سطح عالی برسونیم. چون واقعا با این همه اسب خوب تعداد اندکی سوارکار حرفه ای داریم. به نظر شما چه کار می توانیم بکنیم؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
vahid_vosugh گفت:
طبق امارگیری که شروع کردیم و هنوز تمام نشده اسبهای سیرجان خیلی بیشتر از سوارکارانشان هستند. و تا کنون بیش از 43 اسب عرب وجود دارد و بقیه نژادها هنوز در حال امار گیری هستند. بیایید سوارکاری سیرجان را در تمامیه رشته هایش به سطح عالی برسونیم. چون واقعا با این همه اسب خوب تعداد اندکی سوارکار حرفه ای داریم. به نظر شما چه کار می توانیم بکنیم؟
لیست عربها را در یک تاپیم بزنید
میشه درباره کیفیت اسبها صیحت کرد
و همچنین نزادهای دیگر تعداد کمی دره شوری و انگشت شمار ترکمن و تروبرد هم هست

mehrshad

Member
تا جایی که ما با دوستان(مالکان عرب) شمردیم از 60 تا به بالا عرب داریم !!!!!!!

بالا