سوالاتی از هئیت کرمان

عربی

Member
چه خوش شد گفتین .
من تو این تاپیک فکر میکردم شما 58 ساله و اهل کرمان هستین :

http://www.horse.ir/68679-post35.html

آخه قرار بود تو انتخابات بعدی به من رای میدین ؟
اگه امکانش هست در مورد مشکلات بیده که مشکل اصلی ورزش سوارکاری استانتون است بیشتر توضیح بدین آخه در مصاحبه رادیویی مطرح کردین...درست متوجه نشدم ممنون

s.parizimanesh

Active member
اگه امکانش هست در مورد مشکلات بیده که مشکل اصلی ورزش سوارکاری استانتون است بیشتر توضیح بدین آخه در مصاحبه رادیویی مطرح کردین...درست متوجه نشدم ممنون
از همین بیده گفتنتون ملومه کرمانی هستید.
البته ببخشید ها.

علی اصفهانی

Active member

راجع به کدام قسمتش توضیح بدم ؟ البته تو یه تاپیک جداگانه اگر باشه حتما بهتره .
هر دستوری که آقای خان بفرمایند به روی چشم انجام میدیم .

عربی

Member
راجع به کدام قسمتش توضیح بدم ؟ البته تو یه تاپیک جداگانه اگر باشه حتما بهتره .
هر دستوری که آقای خان بفرمایند به روی چشم انجام میدیم .
قربان من شما رو خیلی دوست دارم و میدونم فرد بسیار لایقی برای دبیر هیات کرمان ... و میدونم که سوارکاری مشکلات اساسی در این مملکت داره ...ولی با توجه به امکانات موجود بهتر نیست به جای اینکه از یال دم اسب همدیگه تعریف کنیم یک تایپیک باز کنید و در مورد اهداف و برنامتون به عنوان دبیر هیات کرمان صحبت کنید دوستان هم میان و نظر میدن و یک گامی است که روسا و دبیر های استان های دیگه هم بیان و برنامشون رو اعلام کنند

عربی

Member
ممنون امیر خان بابت تایپیک روسا و دبیران هیات لطف بفرمایید برنامه اعلام کنید با برنامه ریزی همه چیز پیشرفت میکنه....

علی اصفهانی

Active member
باعرض سلام و ادب واحترام به همه خوانندگان عزیز

در استان کرمان برای هر شاخه ای مسئولی انتخاب شده که مستقیما فعالیتهای آن بخش را بر عهده دارد .

بطور مثال مسئول کمیته استقامت آقای مهندس سیفی هستند و برنامه ریزی کرده اند در یکسال آینده 10 مسابقه استقامت که آخری آنها هم fei باشد برگزار شود که تا کنون 3 مسابقه (2تادر کرمان ویکی در سیرجان) برگزار شده است و مسابقه چهارم در تاریخ 29 بهمن در رفسنجان در رده40 و 60 و 80 کیلومتر خواهد بود .

همینطور برای رشته پرش و زیبایی در 4 ماه گذشته فعالیتهایی بوده که در تاپیکهایی در همین سایت هم میتوانید به گزارشات آنها مراجعه کنید .

هر توضیح بیشتری مد نظرتان هست بفرمایید تا عرض کنم .

عربی

Member
باعرض سلام و ادب واحترام به همه خوانندگان عزیز

در استان کرمان برای هر شاخه ای مسئولی انتخاب شده که مستقیما فعالیتهای آن بخش را بر عهده دارد .

بطور مثال مسئول کمیته استقامت آقای مهندس سیفی هستند و برنامه ریزی کرده اند در یکسال آینده 10 مسابقه استقامت که آخری آنها هم fei باشد برگزار شود که تا کنون 3 مسابقه (2تادر کرمان ویکی در سیرجان) برگزار شده است و مسابقه چهارم در تاریخ 29 بهمن در رفسنجان در رده40 و 60 و 80 کیلومتر خواهد بود .

همینطور برای رشته پرش و زیبایی در 4 ماه گذشته فعالیتهایی بوده که در تاپیکهایی در همین سایت هم میتوانید به گزارشات آنها مراجعه کنید .

هر توضیح بیشتری مد نظرتان هست بفرمایید تا عرض کنم .[/QUO
با سلام

شما به عنوان دبیر هیات در این دوره توضیح بدین چه برنامه هایی برای ارتقا سطح پرش استقامت و احیانا کورس دارین مثلا برنامه چند تا کلاس با مربی خارجی یا مربی داخلی سطح بالا برای آموزش و غیره.. مثلا در استقامت به صورت علمی کار بشه یا در پرش من میدونم شما برناه های زیادی در سر دارین هدف از پرسش اینه که همه در جریان باشن...خانم فرزانه در تایپیکی مفصل توضیح داده قربان برگذاری مسابقه گام آخر است..

علی اصفهانی

Active member
چقدر خوشحال میشم وقتی میبینم ورزش سوارکاری اینقدر علاقمند پیدا کرده که مثلا دوست خوبی مثل جناب آقای عربی از خوزستان با اینکه 50 سال است که دیگه در کرمان زندگی نمیکنند در مورد مسائل سوارکاری استان کرمان اینقدر پیگیری میکنند تا حدی که نحوه و زمان و نوع کلاسهای آموزشی کرمان براشون مهمه .

در ادامه خدمت دوستان عرض کنم که بحث آموزش هم یک نفر مسئول داره که براش برنامه ریزی و اجرا میکنه .

عربی

Member
چقدر خوشحال میشم وقتی میبینم ورزش سوارکاری اینقدر علاقمند پیدا کرده که مثلا دوست خوبی مثل جناب آقای عربی از خوزستان با اینکه 50 سال است که دیگه در کرمان زندگی نمیکنند در مورد مسائل سوارکاری استان کرمان اینقدر پیگیری میکنند تا حدی که نحوه و زمان و نوع کلاسهای آموزشی کرمان براشون مهمه .

در ادامه خدمت دوستان عرض کنم که بحث آموزش هم یک نفر مسئول داره که براش برنامه ریزی و اجرا میکنه .
من هم مثل شما خوشحالم من 6 ماهی یک بار کرمانم اتفا قا می خوام تابستان بیام اسبهاتون رو ببینم در ضمن این مسئولان رو معرفی کنید ...شما به عنوان دبیر مسئول مسئولان هستید اگه لطف کنید برنامه هاشون رو بپرسید و اعلام کنید اگر باز هم نمیشود شرح وظایف دبیران هیات ها را بگویید...خیلی نگران نباشید کلنگ برنامه ریزی رو شما بزنید انشا... هیئات خوزستان و سایر شهر ها نیز اعلام میکنند آنوقت شما پرچم دار برنامه ریزی هستید و به نیکی ازتون یاد میشه

علی اصفهانی

Active member
ببخشید که دیر جواب دادم .
یه مدت مسافرت بودم و یه مدت هم از وقتی سایت پولی شده بود فرصت نکرده بودم مبلغش را بپردازم و نمیتونستم بیام تو سایت .
واما در مورد آموزش :
کمیته آموزش کرمان با اعضای زیر تشکیل شده :
آقای مهندس امیرحسین مهاجری به عنوان رییس کمیته
خانم فرزانه افاضاتی عضو کمیته
آقای امین امیر ماهانی عضو کمیته
آقای یعقوب وفایی عضو کمیته

طبق گزارشی که رییس کمیته دادن کلاسهای زیر را هم تا به حال برنامه ریزی شده :
1-کلاس درساژ با مربیگری خانم زیلینگر
2-کلاس مربیگری درجه 3 که منتظر اعزام مربی از فدراسیون هستند.
3-کلاس آموزش هندلری اسب زیبایی توسط مدرس رده A ایکاهو از لهستان 5 و 6 اردیبهشت 90
4-کلاس تغذیه اسب استقامت توسط دکتر داریوش وثوق عضو هیآت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان
5- کلاس نگهداری و تغذیه و شناسایی کلی نژادها توسط سرهنگ دکتر ابراهیم پور

برای مورد 3 پیامک در سطح استان فرستاده شده و در رفسنجان به آقای علی عبداللهی و در سیرجان به آقای شریف باید مراجعه کنند .
برای سایر موارد اگر چنانچه ظرفیت کلاس بالا باشه پیامک فرستاده میشه .

تو این مدت تو استانی که شما مقیم هستید چه خبرها بوده ؟:smilingsmiley:

علی اصفهانی

Active member
کلاس آموزش هندلری با مدرس لهستانی برگزار شد .
امیریحیی خان چند تا عکس گرفتن . خواهش میکنم بذارن تو این تاپیک.

علی اصفهانی

Active member
عکس های کلاس هندلری توسط آقای پیتر استانسوک از لهستان
مترجم این کلاس هم جناب آقای فرهنگ فاضلی بودند .

پیوست ها

• 280420111089.jpg
    280420111089.jpg
    872.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 280420111087.jpg
    280420111087.jpg
    666.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 280420111103.jpg
    280420111103.jpg
    694.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 280420111105.jpg
    280420111105.jpg
    675.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 280420111084.jpg
    280420111084.jpg
    629.4 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • 280420111088.jpg
    280420111088.jpg
    783.4 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 280420111091.jpg
    280420111091.jpg
    651.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4

سایه

Member
با سلام جناب اصفهانی امکانش هست ترتیبی اتخاذ نمایید که اعضا باشگاهها از برنامه های آموزشی هیئت باخبر گردند؟ مثلا کلاس هندلری رو من تازه شنیدم که مدتی از تشکیل آن گذشته
اطلاعیه های هیئت به چه صورت در باشگاهها اعلام میگردد؟

بالا