مسابقه زیبایی یزد با 5 داور

reza eslahi

Member
از تمام اسبهای قهرمان آزمایش دوپینگ به عمل می اید لذا از امروز از تزریق هر داروی ممنوع خود دار کنید
:blinksmiley::blinksmiley:مگه داروی غیر ممنوع هم داریم؟؟؟؟
پس لطفا داروی های غیر ممنوع رو هم بگید تا ما هم بدونیم .:rolleyessmileyanim::dodgy:

ای کاش شما هم از مهموناتون استقبال میکردید و یه ادرس حداقل به ما میدادید، هنوز محلش مشخص نیست؟

فرنوش خانم به احتمال خیلی زیاد همون محل برگزاری پارسال ( دانشگاه آزاد اشکذر ) باشه .... ایشالا کسایی که میان واسه مسابقات هماهنگ کنن همو اونجا ببینیم :happysmiley:

roham

Member
محل برگذاری مسابقات قطعی شد.دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

کلاس هندلری هم که قرار بود امروز و فردا ( دوشنبه و سه شنبه ) برگزار بشه یک روز عقبتر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در باشگاه آقای غدیری تشکیل میشه .. مدارکش هم 000/50 تومان + دو قطعه عکس 4*3

دیروز یه سری به اسبایی که آوردن زدم ... امسال گروه خون خارجیها خیلی خیلی حساس و داغه
اسبایی که وارد کردن و کره هایی که ازشون گرفتن واقعا جذابه .... چندتا کره های مروان الشقب و Qr mark هم هستن ...
قجری ، دبی پاشا ، میجر ، عبودی و .... هم در مسابقه زیبایی امسال دور افتخار خواهند زد ... امیدوارم مسابقه داغ و حساسی رو ببینیم اسبا که خیلی زیبا هستن فک کنم همین مساله کار داورا رو یه کم سخت کنه ایشالا بعد مسابقات با دست پر میایم :winksmiley02::happysmiley:

کلاس هندلری هم با حضور دو هندلر از آلمان برگزار شد که در نوع خودش خیلی جالب و مفید بود ... ایشالا عکسهای اونم میذارم :happysmiley:

عربی

Member
دوستان این خبر مهم رو بهتون بدم که سر کلانتر میدان یزد از کشور ایتالیا میاد.در ضمن قبل از زیبایی یزد ما هم کلاس هندلری داریم که به هندلرها کارت هندلری بدیم هم کلاس سر کلانتری داریم

5 داور درجه 1 جهانی +سر کلانتر a جهانی+dc درجه 1 و a جهانی نشان دهنده سطح کیفی بالای شوی یزد است

مسابقه یزد دز تاریخ 14و15و16 اردیبهشت برگذار میشه
بارکلااااااااااااااا ه بچه یزدی ها

reza eslahi

Member
از تمام اسبهای قهرمان آزمایش دوپینگ به عمل می اید لذا از امروز از تزریق هر داروی ممنوع خود دار کنید
:dodgy:از تمام اسبها آزمایش دوپینگ گرفته شد....مخصوصا اسبهای قهرمان هر گروه :dodgy:
.... خیلی کار زشتیه که شرایط رو با این قاطعیت اعلام کنن بعد حرفی که خودشون زدن رو عملی نکنن...حالا علت این کارشون چی بوده من نمی دونم:rolleyessmileyanim:شما علتشو نمی دونید؟
اگه ما هم میدونستیم اینطوریه حتما اسبا مونو تقویت میکردیم که اوت نشیم.:biggrin:...

Soheil Sanati

Active member
من باید از دوستان عزیز کرمانی که با حضور خوب خودشون باعث بهتر شدن مسابقه ما شدن تشکر کنم مخصوصا از آقای خاندان.از دوستانم که از اصفهان شیراز شهرکرد تهران تبریز اسب به یزد آوردن تشکر میکنم.تشکر فراوان از دوستان خوزستانی عزیز که با وجود مسافت زیاد به یزد آمدن و از مسابقه ما حمایت کردند.مخصوصا آقای نجیب و سعید شایعی نزاد. دست همه درد نکنه.به امید خدا اگر قرنطینه درست بشه سال آینده مسابقه بین المللی ecaho را با حضور کشورهای دیگه برگذار کنیم که افتخارش برای ایران باشه

حامد

Member
سهيل جان من كه از شما و ساير برگزار كنندگان تشكر كردم و اميدوارم تمام اسبداران ايران دست به دست هم بدن و همه مسابقات در همه استانها رو رونق بدن تا روز به روز پيشرفت جامعه اسبداران رو شاهد باشيم . انشااله

من باید از دوستان عزیز کرمانی که با حضور خوب خودشون باعث بهتر شدن مسابقه ما شدن تشکر کنم مخصوصا از آقای خاندان.از دوستانم که از اصفهان شیراز شهرکرد تهران تبریز اسب به یزد آوردن تشکر میکنم.تشکر فراوان از دوستان خوزستانی عزیز که با وجود مسافت زیاد به یزد آمدن و از مسابقه ما حمایت کردند.مخصوصا آقای نجیب و سعید شایعی نزاد. دست همه درد نکنه.به امید خدا اگر قرنطینه درست بشه سال آینده مسابقه بین المللی ecaho را با حضور کشورهای دیگه برگذار کنیم که افتخارش برای ایران باشه

دست همه کسایی ه باهم کار کردن تا مسابقات به نحو احسن برگزار بشه درد نکنه .. خداییش مسابقه خوبی بود بهتر از سالای قبل ....
ایشالا هرسال همینجور پیشرفت دداشته باشیم :smilingsmiley::coolsmiley02:

بالا