مشکلات باشگاه های سوارکاری در یزد

mahsa

Member
اگه اينجوري بخوايم حساب كنيم من ميتونم 1000 تا جاي ديگه رو نام ببرم كه اسمشون فقط هست اما همه كاري ميكنن جز اون كاري كه وظيفه و هدف دارن
مشكل ما اينجاست كه با ديدن يك مورد به تمام جمع و جامعه نسبت ميديم
البته به تازه كار ها حق ميدم كه نگران محيط جديد سواري و جامعه ي اون باشن چون همچينم سالم سالم نيست...
بگذريم فقط ميتونم بگم كه 99.5% اتفاقا بستگي به رفتار و منش و اخلاقيات و روابط دختر خانوماي عزيز داره
هميشه نه تنها تو جامعه ي سواري بلكه تو جامعه ي اصليمون 90% برخوردهايي كه ميشه با يه دختر بازتاب برخورد ها و رفتارهاي خود اونه
من به اين ايمان دارم
پس سالم باشيم و سالم رفتار كنيم و از سواريمون هم لذت ببريم و به حواشي كشيده نشيم تا پيشرفت كنيم

با نظرت موافقم
مظور منم تازه واردهای این رشته بود واقعیت هم همین هست که اگر دختر خانمها مراعات کنن مشکلی براشون پیش نمیاد اون چیزی که بهش اشاره کردم عین واقعیت بود و واقعا" اسم باشگاه از انجا بر میداشتن هم خودشون راحتتر بودن و هم دیگران بعضی از محیط ها هم خداروشکر به محل دوستیابی بیشتر میخوره تا باشگاه سوارکاری من میگم این چیزها وجود داره ولی نه تو همه باشگاهها پس اگر قراره نظری در مورد باشگاه بدیم فقط در حد راهنمای باشه نه تبلیغ منفی و تاکید کردن به بد بودن محیط باشگاه

بالا