چرا در بين اين همه رشته ورزشي شما جذب اسب‌سواري شديد؟

چندسال پیش بود که 4-5 ماه به شدت بیمار بودم و افسردگی هم مزید برعلت شده بود به اصرار یکی از دوستام اسبی رو دیدم که جریان بسیار جالبی روازاون و چه طوری صاحبش رو از ناراحتی عصبی شدید نجات داده و حالا صاحبش یک عرب بازه حرفهای شده و این اسب دره شور خالص رو فروخته من هم 4 میلیون پول فراهم کرده و مادیان با کره 4 ماهه اش را خریدم تمام روزهایی رو که سپری میکنم نمیشه که سری به این مادیان نزنم همه تو شهرما این مادیان رو میشناسن و میدونن که من در مورد چه اسبی صحبت می کنم.عقیده من بر اینه که اسب مملو از انرژی مثبت است که دیدن اسب این رو به ماهم منتقل میکنه و فقط سوارشدن و سواری نیست که جاذبه ایجاد میکنه.

bakhshi

Member
دوستان واقعا از توصیفات ضلال شما لذت بردم دم همتون گرم:cool: بله واقعا همینگونه هست بنده یه وصف دیگری هم اضافه کنم ، هنگامی که برای اولین بار به زیبایی FEI تهران (نوروز اباد) می رفتم هرگز فکر نمی کردم ، تمام زندگی و دقدقه من اسب عرب بشه! بطوری که تمام زندگی بنده تحت الشعاع این موجود زیبا و دل فریب قرار بگیره! حقیقتا اعتراف میکنم که دچار سحر عشق اسب شدیم . فکر می کنم این یک احساس فراگیر باشه! خسرو با نمایش خیره کنندی و زیبایی و شهامت *ایرانی* مثال زدنی اش بنده را وارد اسب کرد! امید وارم لیاقت این دوستی را داشته باشم و مصلحت اسب را فدای منافع زود گذر پست نکنم ، در غیر این صورت ایندگان از ما به عنوان خائنان به اسب بی شک یاد می کنند ایزد نگهدارتان انشا الله در اهداف درستمان ثابت قدم باشیم دوستان:winksmiley02: .

بالا