چه کسی می تواند رئیس هیئت سوارکاری قزوین باشد؟

masud51

Member
چه کسی را بعنوان رئیس هیئت سوارکاری پیشنهاد میدهید, ملاکهای شما برای این انتخاب چیست؟

هر کس که انتخاب میشه باید حرفه اش سوارکاری باشه و شغل دیگه ای نداشته باشه و وابسته به باشگاه خاصی نباشه. امیدوارم هرکسی انتخاب میشه قصدش سروسامون دادن به اوضاع سوارکاری استان باشه نه چیز دیگه ایی.

mahsima

Member
اول باید عده ای کاندید بشن بعد ما انتخاب کنیم شما چند نفرو از باشگاهها و مراکز مختلف به عنوان کاندید بنویسید .
فکر کنم اینطوری نظر دهی راحت تر میشه.

masud51

Member
من آقایان مهندس ابراهیم محمد زاده, بهرام خیر خواه, علی کریمیان, عطااله خوانساری, امید رحیمی بنظرم رسید شما هم نفراتی را معرفی کنید تا بتوانیم یک لیست برای نظر سنجی تهیه کنیم.

mahsima

Member
بین اسامیه بالا دونفر اول رو نمیشناسم پس نمی تونم نظری بدم .
آقای علی کریمیان مدت زیادی هست که با اسب سرو کار دارن و تجربهء خوبی در این زمینه دارن من نظرم در مورد ایشون مثبته.
آقای خوانساری یک نقطه> ضعف دارن و آن هم بینظمی و بدقولیه ایشونه امیدوارم از من دلگیر نشن.
آقای رحیمی آدم منظبتی هستن و بیشتر کاراشون رو حسابه من نظرم در مورد ایشونم مثبته.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
CrazyHorse گفت:
من آقایان مهندس ابراهیم محمد زاده, بهرام خیر خواه, علی کریمیان, عطااله خوانساری, امید رحیمی بنظرم رسید شما هم نفراتی را معرفی کنید تا بتوانیم یک لیست برای نظر سنجی تهیه کنیم.
جناب خیرخواه سر کلانتر میادین زیبایی هستند
در زمینه آموزش هم فعالند؟ یا تولید؟

Shabdeez

Member
ببخشید خانم ایناز قصد توهین ندارم اما به نظر من فردی که قرار سکاندار این کشتی طوفان زده و به گل نشسته باشه بهتره که دارای سواد نسبتا بالا و یا حداقل مدرک دانشگاهی و حتی سابقه ی تجربه ی مدیریتی در حد نسبتا کلان باشه.

mahsima

Member
خوب من از اون اسامی که گفته شده بود شناختمو گفتم وبین اون پنج نفر کسانی رو که میشناختم در مردشون نظر دارم در کل بخوایم بگیم به نظر من کسی باید رئیس هیئت بشه که تو هیچ باشگاه خاصی وابستگی نداشته باشه و فقط بایه باشگاه خاص همکاری نکنه و هر کدوم از افراد بالا مطمئنن به افراد خودشون بیشتر بها میدن البته به جز دونفری که نمیشناسم من در مورد کسی که نمیشناسم چیزی نمیگم.
سوادم شرط لازمه شما درست میگید ولی یکی از افراد که نظرم در موردش مثبت بود بی سواد نیست ولی سوادش در زمینهء اسب نیست.
در کل بخوایم بگیم شخص منتخب بهتره تو یه باشگاه خاص نباشه مثلا شخصی باشه که دورادور پیگیر مسائل سواریه و علاقه مندو مطلع از سواری و با تجربه و با سواد در این زمینه و یه مدیر قابل .
من همچین آدمی نمیشناسم کسی میشناسه؟!

khan-baba

Member
دلاور گفت:
فعلا که با سواداش نتونستن کاری بکنن. بعدشم هر چی ما اینجا بگیم اونا بازم کار خودشون رو میکنن.
آقای دلاور خان من فکر میکنم خانم آیناز بتونن از حرف خودشون دفاع کنن و نیاز به وکیل مدافع نداشته باشن ، من اینطور فکر میکنم شما چطور؟

mahsima

Member
آقایون:دلاور و خان بابا
همه یا علی گفتیم تا خصومت ها را کنار بزاریم ...
درست نیست دوباره به جون هم بیفتیم....

khan-baba گفت:
آقای دلاور خان من فکر میکنم خانم آیناز بتونن از حرف خودشون دفاع کنن و نیاز به وکیل مدافع نداشته باشن ، من اینطور فکر میکنم شما چطور؟
کسی که دیگران رو نصیحت میکنه اول باید خودش رو درست کنه. من جوابت رو قبلا دادم ولی متاسفانه حذفش کردن پس دوباره نمیگم. شما خودت همش دنبال کشمکش و جروبحث ودعوا هستی اونوقت دیگران رو مقصر میدونی. من نظرم رو دادم نه دفاعیه از دیگر دوستان همین و بس.

Farib

Member
در مورد دوستانی که اسمشونو دادین. من افتخار داشتم که با همشون کار کنم. همه دارای خصوصیات خوب زیادی هستن ولی من بین همه در مورد خیرخواه مثبت ترم . اول اینکه داور و کلانتر مسابقات زیبایی و استقامت و کورس کشور بوده و هست . دوم اینکه روابط فوق العاده خوبی یا اسب بازای سراسر ایران داره و از همه مهمتر اینکه یه دوره رییس هییت بوده و در اون دوره قزوین دوران خوبی رو داشته.

OJANG

Member
دوستان با اجازه به عنوان یکی از مسولین هیت های سوارکاری عرض میکنم که اونی که باید بشه میشه.
بعد یه روز وقتی اعلام شد همدیگرو نگاه میکنین و پوزخند میزنین.
مسول نه سواد میخواد نه تیپ و نه....
اول از هر چیزی باید مدیر باشه ذاتا
دوم به اسب و اسبداری علاقه مند باشه
سوم شخصیت اروم ولی پر کار
چهارم که خیلی مهمه جیگر حرف زدن و راست گفتن
معرفت از مسایل اسب و اسبداری
و...
حالا هرکی که به استاندارد نزدیک باشه بهتره ولی افسوس که...
ولی اگر خدای ناکرده شخصی که نباید میشد شد نگذارید که میخش رو بکوبه چون معمولا این الاغ ریاست رو هرکی سوار میشه حالا حالا ها پایین نمیاد

alborz

New member
هر کس که انتخاب میشه باید حرفه اش سوارکاری باشه و شغل دیگه ای نداشته باشه و وابسته به باشگاه خاصی نباشه. امیدوارم هرکسی انتخاب میشه قصدش سروسامون دادن به اوضاع سوارکاری استان باشه نه چیز دیگه ایی.

mehdi63

New member
به عرض میرسونم رییس همین الان هیأت خیلی خوبه چم خم کار دستشه میدونه چیکنه خاک این ورزش رو خورده بلده چیکنه ...شایسته هستش لیاقتشم از همه بیشتره ...اخه شما ها چه میدونید اینها چی کشیدن چه وقتهای با ارزشی از عمرشونو گذاشتن تا شماها الان راحت سواری کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟کی میدونه جواب بده؟؟؟؟هیچکسی به اندازه من نمیدونه این سوارکارای قدیمی که الان مسول هیآت هستن چی کشیدن ....ببخشید ها

بالا