کدام مربی ؟

masud51

Member
اگر قرار باشد شما از یک مربی جهت برگزاری کلاس دعوت کنید از کدام مربی دعوت بعمل می آورید و چرا(مربیان خارج استان)؟

mahsima

Member
آقای وجدانی(عزت اله)
من از گذشته و مقام ها و سوابق ایشون خبر نداشتم و باهاشون کار کردم ایشون با نهایت فروتنی به قزوین اومدن و برای ما کلاس گزوشتن و یک بار هم نگفتن که من فلان بودم و ...
من کار ایشون رو قبول داشتم خوب کار میکردن و کلا مربیه خوبی بودن وقتی از سوابقشون با خبر شدم اصلا جا خوردم در این حد میدونستم که رکورد دارن و پیشکسوت ولی از مقاما آموزشا تحصیلات سواری و شاگرداشون خبر نداشتم چیز که منو متعجب کرد ایشون اصلا به بزرگیه خودشون اشاره نمیکردن و مغرور نبودن کاری که خیلی از مربیا میکنن و به نوبه ای پز میدن ایشون باتجربه با معلومات فروتن و خوش اخلاقن من از ایشون دعوت میکردم.

alborz

New member
آقای مهدی جمشید خانی چون هم تجربه خیلی زیادی دارند و هم اطلاعات جدیدو به روزی دارند و از اساتید دانشگاه هستند در کل از لحاظ سواد و تجربه کامل هستند

alborz

New member
چون باید واقعیت رو قبول کرد تو قزوین من از همه بهترم حکمفرما است و همه مربی هستند مربی خوب هم داریم اما همه بهترین رو میخوان و تا جایی که من میدونم جناب جمشیدخانی بهترین هستند و مطمئنم خیلی ها با من موافق هستند حتی مربیان قزوین

با نظر inaz کاملا موافقم. برو سراغ وجدانی و شک هم نکن. انسانی به شرافت، افتادگی و معلومات این مرد، کم پیدا میشه.

بالا