2 برابر شدن قیمت جو!

sohrab

Active member
با توجه به اینکه ریس جمهور محبوبمون فرمودن : تحریم ها هیچ اثری نداشته , فکر میکنید 2 علت دو برابر شدن قیمت جو چیه؟!

hassan3034

Member
با توجه به اینکه ریس جمهور محبوبمون فرمودن : تحریم ها هیچ اثری نداشته , فکر میکنید 2 علت دو برابر شدن قیمت جو چیه؟!
سلام سهراب جان
زمانی که من ایران بودم و اسب داشتم( 78-79 )قیمت جو 100 تا 120 بود. الان چند شده مگه؟
رییس جمهور محبوب و مردمی و عزیز و جهانشمولمون! هم راست گفت. چرا که 1-قیمت جو ربطی به برنامه ی اتمی نداره-2آمریکا جو را تحریم نکرده-3.تحریمها برای فشار به دولت ایران بوده و کاربردی در کاهش خوراک اسب ها نداره.:dodgy:

sohrab

Active member
جوی وارداتی کیلوی 200 تومان بود. اخیرا با ممنوعیت واردات و قیمت جو هایی که آقایون احتکار کردن به 380 رسیده
فکر کنم به اسبهامون آبجو بدیم به صرفه باشه

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

نزدیکی به فصل سرد و آتش سوزی مزارع در روسیه بزرگترین تولید کننده جو در دنیا.
هر سال هوا سرد میشه همینه گرون میشه

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جوی وارداتی کیلوی 200 تومان بود. اخیرا با ممنوعیت واردات و قیمت جو هایی که آقایون احتکار کردن به 380 رسیده
فکر کنم به اسبهامون آبجو بدیم به صرفه باشه

ما الشعیر حیوانی هم بسیار خوبه برای فصل سرد و جوا میده در رشد

hassan3034

Member
آنها پیش بینی الکشونو کردن از قدیم. از انبار میخورن
والا این روسا خیلی بی کله اند. تو خوابگاه دانشگاه ما دختر روسی بود که فلسفه میخوند. شب به شب یه شیشه ی ود.. دستش میگرفت میاومد تو حیاط خوابگاه و همینطور که مشغول نطق بود در بطری رو باز میکرد یک کم میریخت تو در بطری!!! و سر میکشید. البته بدون هیچ مکملی.!!! خلاصه تا 1 ساعت بعد نصف بطری را میخورد و سیگار پشت سیگار!!!! با این حساب انباری ندارن بندگان خدا . اونا هم حتما رو جوشون حساب باز کرده بودند!!!:laughingsmiley:

bakhshi

Member
با سلام
البته همواره این سخنان را از مسئولان می شنویم بیشتر به تعارف شبیه است تا واقعیت

hormoz

Member
بابا جون فکر نون باشید که خربزه آبه:dodgy:

بابا به فکر هدفمند کردن یارانه ها باشید :biggrin:
ولاغیر:hmmsmiley02:

ایمان

Active member
قیمت فعلی جو وخوراک رو نمیدونم ولی برخی از باشگاهی تهران که پانسیونشون 250بود شده 300!!!

s.parizimanesh

Active member
سعید جان با یارانه ها چه می کنی
فعلآ هیچ ولی فکر کنم باید کمکم با اسبها عکس یادگاری بگیریم و حراجشون کنیم.
شما فکر میکنید اگر بابای راننده گازاییل لیتری 150 تومان بزنه یا بنزین 700
روی کرایه جو یا علوفه نمیکشه از جیبش میزاره؟؟؟
در کل بدبختیش مال ماست
اینجا هم یونجه خشک سه کیلو 1200 و کاه600 هست.
البته فعلآ

بالا