دوازدهمین جشنواره زیبایی یزد

Soheil Sanati

Active member
عقیل جان اولا ما برای اسپانسری ۸ میلیون از مالک ترابادور گرفتیم نه ۲۰ میلیون . در ضمن وقتی تهمت میزنی مواظب عواقبش باش من اگه با زیبایی این ۲ ریال پول رو دارم هیچ وقت ۱۲ سال نمیگذاشتند برگذار کنم پس مواظب تهمتت باش چون میدونی که میشه ازت بخاطر این تهمت شکایت کنم
تو مگه پیش ما بودی که میگی ما دقیقه ۹۰ کارها رو انجام دادیم
نیلز ازمیر ۴ شنبه در المان شو داشت و مجبور شد ۵ شنبه بیاید
در مورد گوینده من کسی رو انتخاب میکنم که هرچی در دفترچه نوشته رو بگه نه هرچی خودش میخواد
تمام قهرمانها و نایب قهرمانها ازمایش خون دادند برای دوپینگ ...فقط حواست به حاشیه است
خانم غمخوار پشت دست داور بود پس چه تاثیری روی امتیاز داره
وقتی تو به خودت اجازه میدی به داوری ترلا و چت گیر بدی و بگی امتیاز میزبانی یاد ضرب المثل کافر همه را به کیش خود پندارد میمونه
به من چه که دفترچه این قیمته ۰این دفترچه برای ما خیلی گرانتر در اومده در ضمن دوستان ۲ میلیون پول کشش میدن ۴۰ میلیون مادیان میفروشن ماهی ۳۵۰ هزار تومان پانسیون میدن ۱۰۰ هزار تومن پول هندلری میدن ولی حاضر نیستند ۱۵ هزار تومن پول دفترچه بدن
برو ۴تا شو ببین بعد بگو چرا پنجشنبه بعد از ظهر ۲ تا گروه بود ۰حتما باید ۱۰ تا گروه باشه تا پدر همه در بیاد ۰ لطفا شما هم دایه عزیز تر از مادر نشو کورس خودش برگذار کننده داره

Soheil Sanati

Active member
جناب صنعتي ميدوني استان خوزستان چند ساله كه داره مسابقه زيبايي برگزار ميكنه؟؟؟؟؟؟
اگه انتقاد نباشه سازندگي و پيشرفت هم نخواهد بود ولي در مورد شهر يزد برعكس عمل ميكنه .. چرا ؟ نميدونم
خير قربان ما ها ادعايي نداريم كه چيزي بلديم ولي وقت عمل به اندازه دانسته هامون انجام ميديم و هرجا هم ندونستيم از ديگران كمك ميگيريم شما كه ادعاي خيلي چيز دونستن و تجربه داري در عمل چرا نصف اون رو هم نشون نميدي كه آدم دلش خوش باشه
برگزاري به داور a و تعداد شركت كننده نيست دوست من .. كيفيت برگزاري رو رضايت تماشاچي و شركت كننده تعييد ميكنه نه ادعاي پوچ و تو خالي
انتقاد خوبه به شرط اینکه سازنده باشه نه مخرب ۰هر وقت من برگزار کننده در کار شما هندلر دخالت کردم شما هم دخالت کن هر وقت برگزار کننده شدی بیا انتقاد کن

Soheil Sanati

Active member
جناب صنعتي ميدوني استان خوزستان چند ساله كه داره مسابقه زيبايي برگزار ميكنه؟؟؟؟؟؟
اگه انتقاد نباشه سازندگي و پيشرفت هم نخواهد بود ولي در مورد شهر يزد برعكس عمل ميكنه .. چرا ؟ نميدونم
خير قربان ما ها ادعايي نداريم كه چيزي بلديم ولي وقت عمل به اندازه دانسته هامون انجام ميديم و هرجا هم ندونستيم از ديگران كمك ميگيريم شما كه ادعاي خيلي چيز دونستن و تجربه داري در عمل چرا نصف اون رو هم نشون نميدي كه آدم دلش خوش باشه
برگزاري به داور a و تعداد شركت كننده نيست دوست من .. كيفيت برگزاري رو رضايت تماشاچي و شركت كننده تعييد ميكنه نه ادعاي پوچ و تو خالي
انتقاد خوبه به شرط اینکه سازنده باشه نه مخرب ۰هر وقت من برگزار کننده در کار شما هندلر دخالت کردم شما هم دخالت کن هر وقت برگزار کننده شدی بیا انتقاد کن

چی رو مقایسه میکنی وقتی خودت اونجا نبودی
تا کی میخواین ندیده تصمیم بگیرید

نباید جوابتون رو بدم، چون احیانا فکر کردید دارید با دختر خاله تون حرف می زنید، تو تو.

دیگه آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است.لطفا هر کدام از دوستان در انجمن که زیبایی اهواز را دیدند یا احیانا برگزار کننده بودند، در مورد زیبایی اهواز و مقایسه آن با یزد نظرشون رو بگن.یا حرف من رد میشه یا تایید،این به عهده کسانی که اونجا تشریف داشتند.(اگر چه نتیجه پر واضح است.)

بله که مثال زدنیه .یک نفر در ایران پیدا کن که ۱۲ زیبایی پشت سر هم برگزار کرده باشه.یک نفر پیدا کن که ۵ تا اکاهو برگزار کرده باشه.یک نفر پیدا کن که دست خالی وسط بیابون زیبایی برگزار کنه ۰ شماها کنار گود نشستین میگین لنگش کن .یک بار جرات کردین بیاین وسط گود۰

باز هم برای لحنتون به شما اخطار میدم.

کمیت مهم نیست،که شما عدد ردیف میکنید.مثل این هستش که دانش آموز من بیاد 20 صفحه مشق بنویسه ،در حالیکه اصلا خوانا هم نباشه و بعد بیاد بگه خانوم ببین من بهترین دانش آموز کلاسم که تونستم اینهمه بنویسم...

شما هم یک مسابقه برگزار کنید،عالی،تاپ.بعد ببینید همون واسه شما چکار خواهد کرد.نه اینکه nتا برگزار کنید و همه رو دلسرد تر از قبل کنید، با قدرت دافعه ای بیشتر از قبل.

در مورد وسط گود هم، خدا رو چه دیدید...

این لحن حرف زدن بعضی دوستان من رو کشته . اولا ار اون دسته کسایی که همیشه تماشاگر بودند درخواست میکنم اینقدر همه چیرو زیر سوال نبرید من حاضر شرط ببندم که از این دوستایی که تو این تاپیک چیزی نوشته اند فقط 4 یا 5 نفر میدونن شو چیه تازه از این چند نفر فقط 2یا 3 نفر مراحل برگزاری شو رو بلد باشن . خیلی دوستان حتی نمیدونن چطور مجوز برگزاری مسابقه رو از ایکاهو بگیرند.
حالا بر فرض مجوز رو گرفتی ، چطور میخوای با دوارها ارتباط بر قرار کنی و ازشون دعوت کنی که بیان؟ شما یه گروه هم که تشکیل بدین نمیتونه هماهنگیهای مربوط به دوار هارو انجام بده . من خودم شو برگزار نکردم اما در جریان بر گذاری شوهای اهواز بودم . درسته بعضی کارها به نحوه احسن انجام نشد ، اما در هر صورت انجام شد ، نکتهٔ جالب ، خیلی از کارهایی که برای اولین بر انجام شده مثل تست دوپینگ و تست تائیدیه اسبهای وارداتی که اگر سالهای دیگه این کارها دوباره انجام بشه ، تاثیر مثبت و به سزایی رو شو داره و باعث میشه شو یکم جدی تر از این چیزی که هس به نظر بیاد.
و از طرفی ، آقای صنعتی از شما بعیده بخاطر اینچنین انتقاداتی ناراحت بشوید یا لحن صحبتتون رو از حالت مودبانه خارج کنید ، درسته من شو بر گذار نکردم اما سالی ۲تا همایش دانش آموزی بر گذار میکنم ، میدونم از درگیریهای مربوط به داورا که بگذریم ، کارهایی مثل ، درست کردن مانژ و آماده سازی سطح زمین و ثبت نام و چاپ دفترچه و پیدا کردن کادر مجرب و اطلاع رسانی و و و هستن که واقعا اعصاب آدم رو خورد میکنن و وقت زیادی میگیرند . اما خوب همیشه ممکن کارها طبقه اون روالی که دوست دارین پیش نرن و همیشه در هر کاری مقداری اشتباه هست .

ایشالا که مسابقه اینطور که خیلی دوستان گفتن پر از مشکل نبوده باشه ، و اگر مشکلاتی هم بود ، بجای جبهه گیری تو این تاپیک ، بهتره ساله دیگه دوستانی که میتونن، یا علی بگن و واسه بهتر برگزار کردن مسابقه ساله دیگه کمک کنند، و اگر هم نمیتونن کمک کنن ، خواهشاً زحمتهای دیگران رو زیر سوال نبرند. کسایی که از ساله پیش که شما اون تاپیک مسابقه قبلی رو میدیدی تا امروز که تو تاپیک مسابقهٔ امسال دارین پست میذارین فقط داشتن زحمت میکشیدن تا یک مسابقه بر گذار کنند که همهٔ اسبیا رو برای آشنایی بیشتر و انسجام بیشتر حداقل ۱ بر در سال دور هم جمع کنند. منظور از اسبیا همون کسایی هستند که حداقل در ظاهر به اسب عرب علاقه نشون میدهند.

جناب بیرگانی بهترین مسابقه ای که تا حالا برگزار شده مسابقه اسفندماه 90 در اهواز بود. مطمئن هستم اگه تشریف آورده بودید یزد ومسابقات را مقایسه می فرمودید به بعضی از دوستان که نظرشون فقط انتقاد سازنده هست ونه تخریب کمی حق می دادین.میدونم که دوستان همگی قصدشان بهتر شدن کیفیت مسابقه هست.نظر من اینه که باید محسنات ومعایب را یادداشت کردو به دوراز هرگونه تعصب معایب را قبول کنیم و همگی درجهت رفع معایب همت کنیم.ایران مال ماست مسابقه چه در کرمان باشه چه اهواز یا یزد اگه کیفیت پایین بیاد همه دوستان اعم از مالکین یا تماشاچی ضرر می کنن.با تشکر از همه دوستان عزیز که مطالب این تاپیک رو می نویسن نمی دونم آیا بانظر من موافق هستیدیانه؟

در ضمن در مورد تعداد شرکت کنندگان امسال یزد نسبت به پارسال 80 اسب کمتر بوده آیا این مطلب درست هست جناب صنعتی .در کرمان هم تعداد شرکت کنندگان امسال از پارسال کمترشد به نظر من گران شدن نرخها در جا به جایی اسبها هم بی تاثیر نیست.

جناب بیرگانی بهترین مسابقه ای که تا حالا برگزار شده مسابقه اسفندماه 90 در اهواز بود. مطمئن هستم اگه تشریف آورده بودید یزد ومسابقات را مقایسه می فرمودید به بعضی از دوستان که نظرشون فقط انتقاد سازنده هست ونه تخریب کمی حق می دادین.میدونم که دوستان همگی قصدشان بهتر شدن کیفیت مسابقه هست.نظر من اینه که باید محسنات ومعایب را یادداشت کردو به دوراز هرگونه تعصب معایب را قبول کنیم و همگی درجهت رفع معایب همت کنیم.ایران مال ماست مسابقه چه در کرمان باشه چه اهواز یا یزد اگه کیفیت پایین بیاد همه دوستان اعم از مالکین یا تماشاچی ضرر می کنن.با تشکر از همه دوستان عزیز که مطالب این تاپیک رو می نویسن نمی دونم آیا بانظر من موافق هستیدیانه؟

جناب کریمی شما اهواز تشریف داشتید ؟

Soheil Sanati

Active member
در هر صورت من تشکر فراوان میکنم از دوستانی که از راه دور و نزدیک به یزد اومدن و باعث زیبا تر برگزار شدن مسابقه ما شدن ۰ از دوستان خوب خوزستانی و کرمانی و اصفهانی و همه کسانی که به ما لطف داشتند تشکر میکنم۰

عقیل جان اولا ما برای اسپانسری ۸ میلیون از مالک ترابادور گرفتیم نه ۲۰ میلیون . در ضمن وقتی تهمت میزنی مواظب عواقبش باش من اگه با زیبایی این ۲ ریال پول رو دارم هیچ وقت ۱۲ سال نمیگذاشتند برگذار کنم پس مواظب تهمتت باش چون میدونی که میشه ازت بخاطر این تهمت شکایت کنم
تو مگه پیش ما بودی که میگی ما دقیقه ۹۰ کارها رو انجام دادیم
نیلز ازمیر ۴ شنبه در المان شو داشت و مجبور شد ۵ شنبه بیاید
در مورد گوینده من کسی رو انتخاب میکنم که هرچی در دفترچه نوشته رو بگه نه هرچی خودش میخواد
تمام قهرمانها و نایب قهرمانها ازمایش خون دادند برای دوپینگ ...فقط حواست به حاشیه است
خانم غمخوار پشت دست داور بود پس چه تاثیری روی امتیاز داره
وقتی تو به خودت اجازه میدی به داوری ترلا و چت گیر بدی و بگی امتیاز میزبانی یاد ضرب المثل کافر همه را به کیش خود پندارد میمونه
به من چه که دفترچه این قیمته ۰این دفترچه برای ما خیلی گرانتر در اومده در ضمن دوستان ۲ میلیون پول کشش میدن ۴۰ میلیون مادیان میفروشن ماهی ۳۵۰ هزار تومان پانسیون میدن ۱۰۰ هزار تومن پول هندلری میدن ولی حاضر نیستند ۱۵ هزار تومن پول دفترچه بدن
برو ۴تا شو ببین بعد بگو چرا پنجشنبه بعد از ظهر ۲ تا گروه بود ۰حتما باید ۱۰ تا گروه باشه تا پدر همه در بیاد ۰ لطفا شما هم دایه عزیز تر از مادر نشو کورس خودش برگذار کننده داره

اولا كه اين تو پسر خالت نيست كه اين جوري هي تو تو ميزني آقاي صنعتي احترام خودت رو نگهدار
دوما قبل از نوشتن اين 20 ميليون نوشتم كه شنيده شده و اين يعني اينكه اين حرف نقل قول است و از خودم نيست شما هم در مورد شكايت مختاري
بله كه پيشتون بودم بدليل اشتباه در خبر رساني بنده ساعت 3 بعد از ظهر روز چهار شنبه در محل مسابقه حضور پيدا كردم و شاهد بودم كه ساعت 3 بعداز ظهر روز چهارشنبه كمتر از نصف آماده سازي ميدان انجام شده بود كمتر از نصف بنرها نصب شده بود بسته هاي كاه ساعت 3/5 بوسيله يك ماشين نيسان به محل مسابقه رسيد و ميدان مسابقه حدود ساعت 4 آب پاشي شد اگه ساعت 3 و 4 روز چهارشنبه دقيقه نود نيست پس چي هست سهيل خان؟
سهيل خان بنده كه خدا رو شكر تا بحال مسابقه برگزار نكردم و ديگه هم نخواهم كرد كه بخوام از امتياز ميزباني استفاده كنم ولي وقتي در مسابقه 5 داوره پارسالتون 2 تا از داورها توليدكننده اسبهاي وارداتي آقاي انتظاري بودند و ماديون ايشون با اون وضعيت افتضاحش مياد و قهرمان ميشه شما اسمش رو چي ميذاري؟
امسال و سالهاي گذشته هم از اين اتفاقات افتاده سهيل جان
گوينده شو بايد با فصاحت بيان و اطلاعاتي كه داره تماشا چي رو به وجد بياره و سر جاش ميخكوب كنه نه اينكه از هر 5 كلمه 500 تا غلط املايي و صوتي و سوتي و هزارتا كوفت و زهر مار داشته باشه كه باعث فرار تماشاچي بشه شما بايد گوينده اي رو انتخاب كني كه آبروي ميدونت رو بخره نه آبروي اسب و مالك و توليد كننده و خودت رو ببره
خانوم غمخوار هم در 3 روز مسابقه اصلا قضاوت نكرد و فقط با تيم ماشين حساب بودن و من به شخصه ايشون رو داخل ميدان و در حال قضاوت نديدم
مگه شما برگزار كننده نبودي ؟ مگه وقتي بهت زنگ زدم نگفتي توي چاپخونه هستم ؟ پس دفترچه و قيمت دفترچه به شما ربط داره وگرنه نميرفتي چاپخونه
اوني كه اسب نداره و فقط براي تماشا مياد اون هم همه اين هزينه هايي كه گفتي رو داره ؟ در ضمن اين هزينه ها ربطي به قيمت دفترچه و اين چيزا نداره پس از حالا بشين جلو ورودي و هر كس رو از روي تعداد اسبي كه داره قيمت دفترچه رو براش تعيين كن مثلا سيد ضياء وكيل اسادات بايد يك مليون پول دفترچه بده چونكه سالي 10 مليون هزينه كشش ميده 10 مليون هزينه خوراك 15 مليون پول كارگر خوب اين 1 مليون رو هم بده ديگه تازه كلي هم پول كشش بابت برفين ميگيره
نخير گلم ولي اگه درست برنامه ريزي كرده بودي و همون 2 تا گروه هم صبح تموم ميشد يا حد اقل 4 تا گروه عصر انجام ميشد نصف روز مردم هم خراب نميشد تماشاچي هم راضي ميبود
همون شما 4 تا شو ديدي اينجوري شدي بسه بذار ما همين كه هستيم بمونيم ولي اينجوري نشيم
از بس فك ميكني همه دشمنت هستن اصلا به حرفها توجه نميكني گفتم اگه مسابقه رو زودتر تموم ميكرديد اونايي كه از شهر هاي اطراف ميومدن ميتونستن كورس هم ببينن اين حرفي بود كه اكثر مسافراي راه دور كه باهاش صحبت ميكردم زدند حتي چند نفر هم كه نميشناختم و كنار من نشسته بودند هم همين نظر رو داشتند
شما انتقاد ها رو بر عليه خودت ميبيني و سرت رو كردي زير برف و فكر ميكني بهتر از خودت نيست (اشتباه ميكني) ولي اگه يك بار فقط يك بار اين انتقاد ها رو از منظر يك فرد بيطرف بخوني شايد نظرت خيلي عوض بشه ما هم فقط نقاط ضعفي رو كه ميبينيم بيان ميكنيم تا بلكه توسط شما يا هر برگزار كننده ديگه كه اين مطالب رو ميخونه تكرار نشه يا در سالهاي آتي برطرف بشه ولي ظاهرا رسم شما اينه كه وقتي نقطه ضعفي رو بهتون گوشزد ميكنند بجاي تصحيح و پوشوندنش اون رو تكرار و بلكه شديدتر از قبل تكرار ميكنيد ولي آقاي صنعتي با رويه اي كه شما پيش گرفتي و اين طرز برخوردت به هيچ كجا نميرسه
ضمنا هر وقت بهت گفتم شما اين كار رو بكن اون كار رو نكن اون ميشه دخالت اين فقط يه نقد ساده هستش جيگرم ( خوبه آدم فرق بين نقد و دخالت رو بدونه و نقد پذير باشه)
هندلري چيزي نداره كه كسي بخواد دخالت كنه شما اگه راه دخالت در هندلري رو بلدي بسما...
اميدوارم برگزار كننده موفقي بشي و روزي رو ببينم كه هيچكس بجز تعريف و تمجيد از مسابقه اي كه برگزار كردي چيز ديگه اي نگه مثل بچه هاي خوزستان

حامد

Member
سهیل جان اول خسته نباشید میگم و بعد ار اون بهت تبریک میگم بابت قبولیت تو کلاس داوری بین المللی در کشور بلژیک.
سهیل جان باید خدمتت عرض کنم که وقتی جشنواره ایی با این همه تبلیغات و سوابق نسبتا خوب قبلی موعدش فرا میرسه مردم همه شور و هیجان دارن که بیان و به همین دلیل سال به سال این توقعات مردم با دارا بودن حق ، بالا میره چون دید و اطلاعاتشون بالا رفته و کمتر کسی رو میتونی متهم به ندیدن شو و نداشتن اطلاعات اسبی بکنید. که متاسفانه همین خودخواهی و خودپسندی باعث میشه انتقادات پذیرفته نشه. به عینه من شاهد بودم که چه حسادتها و نکته برداریهای بی موردی از جشنواره اهواز میکردید البته نه بخاطر دشمنیت با اهوازیها بلکه حس رقابت کاذبی که با آقای خیرخواه داشتی .
سهیل جان بجای موضع گرفتن بی دلیل سعی در رفع مشکلاتی که خودتون بهتر میدونید بکنید . به دوستان میگید بیایید خودتون برگزار بکنید : اول اینکه ماشالا دو دستی همه چیز رو چسبیدید که اجازه وارد شدن به کسی نمیدید دوم اینکه تو این جشنواره که فقط میشه اسمشو اجرا گذاشت بدون هیچ محتوایی ، اونهم که کادر کاملا خوزستانی بود و شما ها که دست به کمر بودید .

واقعا اگر حمایتهای فدراسیون رو نداشتید دیگه چطور برگزار میکردید و یا اگر فدراسیون هم کمی به خوزستان توجه بیشتری میکرد و مثل یزد همشون تو گود حضور داشتن آیا جشنواره های خوزستان از این که هست بهتر نمی شد .

برای یزد دو تا از مدیرای ارشد فدراسیون
یه نفر ناظر
خانم کوثری و داریوش رستگار که واقعا وزنه اجرایی بودن حضور داشتن با زهم به جرات میشه گفت یک جشنواره زیبایی استانی در خوزستان بهتر از این جشنواره ملی بود .

این نکته رو هم بنده میگم که شنیدم از خود کلانترهای میدان خواستید اسمش رو هم میگم که امسال 80 راس کمتر شرکت کرده بودن نسبت به سال قبل و این رو هم میگم اگر سال آینده از شهرهای دیگه شرکت کنند مطمئن باشید به 10 راس هم نخواهد رسید خدا کنه که این طور نباشه.میشه این روند کاهش رو نسبت به سال قبلتر هم دید .

فربود

Active member
این هم چند تایی عکس

پیوست ها

• IMG_6542.jpg
    IMG_6542.jpg
    79.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • IMG_6665.jpg
    IMG_6665.jpg
    70.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • IMG_6775.jpg
    IMG_6775.jpg