نقاشی های بچه های سایت

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
این نقاشی فوق‌العاده خوشکله،این رو برا این میزارم چون نقاشایه انجمن اینجا جمع هستن اگه کسی‌ خواست طراحی کنه تابلوش باید خیلی‌ خوشکل بشه،،من که خیلی‌ دوستش دارم :rolleyessmileyanim::smilingsmiley:
این اصلش عکسه
عکاس هم لهستانیه

سنا

Active member
لطف نیست خوشکله خوب...
راستی‌ اون عکسی نقاشی رو که گذشتم خیلی‌ خوشکله بنظر سنا جان شما حرفی هستی‌ تو نقاشی‌، طراحیش کن باید خیلی‌ خوشکل بشه
راستی‌ اگه کشیدی ۲ تا بکش،یکیشم مال منه. آخه منم سهیمم!:biggrin::winksmiley02:
بله اين كار رو ميشه كشيد اما رشته ي من مينياتوره نه نقاشي در اصل به اين اسبهيي كه كشيدم تشعير ميگن كه جزيي از نگارگري ايرانيه
اگه وقت كنم حتما خواهم كشيد چون خيلي زيباست حق با تو:happysmiley:

mahsima

Member
با مداد رنگی.

پیوست ها

• Mahsima003.jpg
    Mahsima003.jpg
    754.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Mahsima001.jpg
    Mahsima001.jpg
    869.3 کیلوبایت · بازدیدها: 20

احسان

Active member
سنا جان بيا و اين نقاشيت را به من هديه کن :tonguesmiley::dodgy:آدرس بدم بفرستش يادگاری برا من :happysmiley:

سنا جان بيا و اين نقاشيت را به من هديه کن :tonguesmiley::dodgy:آدرس بدم بفرستش يادگاری برا من :happysmiley:

شرمند احسان جان قبلان سفارش داده شده،:winksmiley02: اگه می‌خواین سفارش بدین .اما اینجوری که بوش میاد به این زودیا آماده نمی‌شه،و هزینشم بالاس،تابلويی فکر کنم ۳۰۰ ۴۰۰ تومن در میاد،آره سناجان درسته؟:dodgy::happysmiley:

احسان

Active member
نه داداش ما با سنا از اين حرفا نداريم که :tonguesmiley: اگه خواست بده:dodgy: که ميده من بزنم تو کلينيکم

سنا

Active member
شرمند احسان جان قبلان سفارش داده شده،:winksmiley02: اگه می‌خواین سفارش بدین .اما اینجوری که بوش میاد به این زودیا آماده نمی‌شه،و هزینشم بالاس،تابلويی فکر کنم ۳۰۰ ۴۰۰ تومن در میاد،آره سناجان درسته؟:dodgy::happysmiley:
چه قابلي داره :happysmiley:
اصلا همين واسه شما :tonguesmiley:

احسان

Active member
ما بيشتر سنا جون :dodgy: ولی نقاشی را بفرست بياد :rolleyessmileyanim:من براش يه قاب خوشکلم سفارش دادم:biggrin:

mahsima

Member
خیلی سعی کردم بکشمش ولی باز خوب نشد .در کنار طرحش میزارم ممنون میشم ایراد هایم رو بگیرید.

پیوست ها

• Mahsima021.jpg
    Mahsima021.jpg
    358 کیلوبایت · بازدیدها: 20

احسان

Active member
زيره صورتش يا فکه پاينش را خوب نکشيدی :dodgy: ديگه همه قسمت هاش خوبه :dodgy:

سنا

Active member
خیلی سعی کردم بکشمش ولی باز خوب نشد .در کنار طرحش میزارم ممنون میشم ایراد هایم رو بگیرید.
ايناز جان خيلي خوب كشيدي آفرين اشكالات اصلا زياد نيستن اون چيزي كه باعث شده فك و دهن اسب يه كم نامتعادل به نظر بياد طرز سايه زدنت بوده كه يه كم از مرزش تو تصوير بيشتر شده اينكه خيلي كم يه اندازه ي ميليمتري جاي چشم اسب پايين تر اومده و اينكه پلك بالاي چشم اسب اون براقي رو كه تو تصوير اصلي داره نشون نميده
ميدوني سايه ها و تيرگي و روشني ها رو پديد مياريم تا تصويرمون از جنبه ي گرافيكي بيرون بياد و شكل طبيعي به خودش بگيره صرفا نميخوايم با مدادمون تيرگي و روشني ايجاد كنيم پس تو تصوير هرجا رو كه ميبيني روشنه بايد فشار كمتري از مداد رو واسه سايه زدن انتخاب كني و مرزي بين تيرگي و روشني ايجاد نشه (محو)
محل رويش يال اسب پايين تر از تصوير اصليشه يه برجستگي اضافي هم زير فكش هست كه تو تصوير به اين برجستگي نيست
جهت نور رو واسه سايه خيلي خوب تشخيص دادي آفرين من خيلي خوشم اومد :blushsmiley:
اينا فقط از ديد من بود به هر حال ببخشيد :smilingsmiley: طراحيت قويه و دستاي قوي و نرمي داري واسه طرااحي
تو كشيدن اسب يال ها از همه چي مهمتره تو خيلي نرم و خوب كشيدي و لطافتش و مو بودنش حس ميشه سايه هاي مو ها رو هم عالي زدي و نتهاي مو ها رو به درستي رها كردي و دو تيكه بودن گردنش :tonguesmiley:
موفق باشي عزيزم كارت خيلي خوبه

mahsima

Member
مرسی از راهنمایی دقیقت سنا جون من با فنون نقاشی زیاد آشنا نیستم و هر چه انجام میدم تجربیه ولی سعی دارم سر فرصت حتما کلاس برم چون خیلی نقاشی رو دوست دارم بعد از سواری این کار بیشترین آرامش ممکن رو بهم میده.

سنا

Active member
مرسی از راهنمایی دقیقت سنا جون من با فنون نقاشی زیاد آشنا نیستم و هر چه انجام میدم تجربیه ولی سعی دارم سر فرصت حتما کلاس برم چون خیلی نقاشی رو دوست دارم بعد از سواری این کار بیشترین آرامش ممکن رو بهم میده.
بدون كلاس واقعا نقاشيت حرف نداره آينازجون معلومه كه حس بالايي داري تو نقاشي:eek:hno-smiley02: آفرين ايشالله كه موفق باشي:winksmiley02:

این عکس آواتار آیناز هم فکر کنم نقاشیش قشنگ بشه ها
یه پیشنهاد توپ.... هرکسی آواتار خودش رو نقاشی‌ کنه؟ جالبه نه؟:smilingsmiley::confused:

بالا