هخامنش (بدخشان * ياقوت) ن

حامد

Member
سلام آقاي تيزرو
با اين مشخصه هاي خوبي كه توي عكس داره چرا اجازه كشش نمي ديد.
آقاي زماني در مورد مشكل دستهاي سمرقنديها سوال كرد آيا داره يا نه
در هر صورت بهتون تبريك ميگم بسيار زيباست
توي خوزستان الان فصل كشش هستش اگه دوست داري جا براي نگهداري هست وبا توجه به خالص بودنش مشتري براي كشش

khosro.a

Member
سلام آقاي تيزرو
با اين مشخصه هاي خوبي كه توي عكس داره چرا اجازه كشش نمي ديد.
آقاي زماني در مورد مشكل دستهاي سمرقنديها سوال كرد آيا داره يا نه
در هر صورت بهتون تبريك ميگم بسيار زيباست
توي خوزستان الان فصل كشش هستش اگه دوست داري جا براي نگهداري هست وبا توجه به خالص بودنش مشتري براي كشش

سلام. آقای تیزرو دیگه سایت نمیان. کشش هخامنش بازه. مشکل دستهای سمرقندو من تو این اسب ندیدم ولی بعضیا میگن داره اگرم داشته باشه خیلی کمه.

خيلي ها فقط به دليل اسم سمرقند اين حرفها رو ميزنند درصورتي كه از علت پيدايش اينگونه عيبها خبر ندارند و فقط شنيده اند كه خون سمرقندي اله است و بله است و همينجوري و بدون اشراف هرجا برسه شنيده هاشون رو باز گو ميكننند
اين اسب دست و پاي سالمي داره و به تمام دوستاني كه مادياني غير از خون سمرقند دارند( به دليل اجتناب از همخوني ) توصيه ميكنم حتما از اين اسب زيبا كشش كنند يكي از بهترين گزينه ها براي توليد رنگ سياه هستش
خدا حفظش كنه و اميدوارم تيزرو عزيز هم همه تلاشش رو براي نگهداري هرچه بهتر از اين اسب انجام بده

shahabk

Member
خيلي ها فقط به دليل اسم سمرقند اين حرفها رو ميزنند درصورتي كه از علت پيدايش اينگونه عيبها خبر ندارند و فقط شنيده اند كه خون سمرقندي اله است و بله است و همينجوري و بدون اشراف هرجا برسه شنيده هاشون رو باز گو ميكننند
اين اسب دست و پاي سالمي داره و به تمام دوستاني كه مادياني غير از خون سمرقند دارند( به دليل اجتناب از همخوني ) توصيه ميكنم حتما از اين اسب زيبا كشش كنند يكي از بهترين گزينه ها براي توليد رنگ سياه هستش
خدا حفظش كنه و اميدوارم تيزرو عزيز هم همه تلاشش رو براي نگهداري هرچه بهتر از اين اسب انجام بده

سلام به همه دوستان بنده یک اسب دارم به نام یاقوت که مادر هخامنش هم هست و آقای عقیل عسکری اگر دنبال این کاررا نمی گرفتندشاید یاقوت الان پیش بنده نبود می خواستم از ایشان تشکرکرده وازدوستان سوال کنم به نظرشما با چی کشش کنم بهتراست؟

khosro.a

Member
سلام به همه دوستان بنده یک اسب دارم به نام یاقوت که مادر هخامنش هم هست و آقای عقیل عسکری اگر دنبال این کاررا نمی گرفتندشاید یاقوت الان پیش بنده نبود می خواستم از ایشان تشکرکرده وازدوستان سوال کنم به نظرشما با چی کشش کنم بهتراست؟

از یاقوت عکس بذارین لطفا". فکر کنم کهکشان گزینه خوبی براش باشه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
یک خط خونی کاملا غیر مرتبط با بدن قوی. از تیره های که کم باقیمانده ازشون تا یک نسل دور بشید

s.parizimanesh

Active member
اول که مبارکت باشه
دوم. به نظر بنده با الشجاع بکش کره خیلی خوبی با خواهر یاقوت اذر دخت داده بعید نیست که با یاقوت هم خوب بده
یا با کهکشان بکش.
در ضمن مهندس شکم را اجاره میدی من میخوام؟؟؟

khosro.a

Member
hakha

پیوست ها

• IMG_2487.JPG
    IMG_2487.JPG
    341 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • IMG_2488.JPG
    IMG_2488.JPG
    393.4 کیلوبایت · بازدیدها: 62

khosro.a

Member
سیاه زیبا...

پیوست ها

• IMG_6495.JPG
    IMG_6495.JPG
    278.7 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • Untitled2.jpg
    Untitled2.jpg
    247.1 کیلوبایت · بازدیدها: 42

فربود

Active member
این عکس رو تو یکی از باشگاه های تبریز گرفتم البته دقیق یاد نیست ولی به نظرم گفتن که این کره هخامنش یا بدخشانه . ولی میگم الان حضور ذهن ندارم متاسفانه :winksmiley02:
باشگاه هم تو همون خیابونی که محل برگزاری مسابقه زیبایی بود

پیوست ها

• IMG_4927.jpg
    IMG_4927.jpg
    351.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • IMG_4929.jpg
    IMG_4929.jpg
    205.3 کیلوبایت · بازدیدها: 43

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
هخامنش لرستان (بدخشان * یاقوت) ن ک 3

SR:1886HAKHAMANESH LORESTAN 2001 ,M , BLACK , KHERSAN HAJI SHAHAB
Reg. No. 037982001 Breeder: Ghalavand Iraj
Sire: BADAKHSHAN SR: 445
Dam: YAGHOUT SR: 367

srafil

Member
هخامنش ن (بدخشان - یاقوت )

نام=هخامنش
پدر=بدخشان
مادر=یاقوت
رنگ=مشکی
تیره=خرسان حاجی شهاب
تولد=2001

mohammadd

Member
سلام هخامنش یه خواهر به نام خورشید(بدخشان*قرانه)داره کسی میشناسه؟؟؟

این عکس رو تو یکی از باشگاه های تبریز گرفتم البته دقیق یاد نیست ولی به نظرم گفتن که این کره هخامنش یا بدخشانه . ولی میگم الان حضور ذهن ندارم متاسفانه :winksmiley02:
باشگاه هم تو همون خیابونی که محل برگزاری مسابقه زیبایی بود

آقای عبدیان درست میگن
این درخشان هست و هم سر و صورت زیبا و هم دست و پای قوی و خوبی داره.
متعلق به آقای دیهمی هست

بالا