هخامنش (بدخشان * ياقوت) ن

سامان حسینی

Active member
این اسب یه کره ازش دیدم کپی برابر اصل خودشه.اسم کره گالوس هست جالبه بااین که هم مادرهخا کرنگه هم مادرگالوس اما کره مشکی شده.اگه هخامنش همینطوری کره بده شاید بشه روش به عنوان یکی ازبهترین سیلمیها برای تولید رنگ تیره حساب کرد...

خوب 4.5 واسه اسبی که زیاد کره نداده ..... باعث میشه همه دورشن ازش.
با سلام خدمت شما دوست عزیز در جواب شما و دوستان علت کشش نکردن هخامنش نبودن مادیان خالص ایرانی در سطحاستان آذربایجان شرقی البته لازم بذکر است ( آقای جلیل پورضیابهترین تولید کننده خالص ایرانی مادیان خالص دارن ولی خودشون سیلمی دارن ) و گرنه این اسب خواهان زیادی ازاستان هایی مثل اهواز یزد و ...... با همین قیمت کشش چهار و نیم میلیون تومان دارد .
مالک اسب آقای تیزرو به دلیل علاقه شخصی و ترس از تلف شدن و... اجازه فرستادن این سیلمی رو برای کشش به شهر های دیگه نمیدن

IMG_1734.jpgIMG_1735.jpgاین هم عکس گالوس تیزرو کره هخامنش و خورشید البته گالوس خودش در سایت تاپیک داره عکس هاشم گذاشتم با مالکیت آقای ماهرو

خوب 4.5 واسه اسبی که زیاد کره نداده ..... باعث میشه همه دورشن ازش.
البته آقای ابوالعباسی این امر هم دلیل بر این نمیشه که یه اسب چون کشش نداشته بگیم نمیتونه سیلمی بشه و از یک سو هم شاید مالک زیاد به مسئله کشش و سایر تبلیغات توجه ای نداشته البته اینم بگم که قراره برای فصل کشش بره یزد

البته آقای ابوالعباسی این امر هم دلیل بر این نمیشه که یه اسب چون کشش نداشته بگیم نمیتونه سیلمی بشه و از یک سو هم شاید مالک زیاد به مسئله کشش و سایر تبلیغات توجه ای نداشته البته اینم بگم که قراره برای فصل کشش بره یزد
دوست عزیز شما چطور یک اسب رو به عنوان یه سیلمی قبول میکنید روی ظاهرش؟؟؟ چطور قیمت تاثیر نداره من هخامنش رو خیلی دوست دارم 3 مادیون داریم توی مجموعمون 2 مشکی من اگه بخوام 3 تا رو با هخامنش پر کنم خوب کلی هزینه میشه پس مجبورم عقب نشینی کنم من میگم کمی از قیمت کم کنن و خوزستان و یزد بفرستن البته جای مطمئن میتونه سیلمی آینده بشه. عقیده من اینه تا جای مطمئن توی این دو استان پیدا نشه اسب رو نفرستن چون واقعا ریسک بزرگی و پولشم واسه آقای تیزرو اهمیتی نداره نسبت به علاقیی که به هخامنش دارن

سنا

Active member
به نظر من هم منطقیه که آقای تیزرو نخوان هخامنش رو هی بفرستن اینطرف اونطرف واسه کشش چون به هر حال خطرات زیاده و غیر قابل انکار
تا اونجایی که یادمه علاقه ی ایشون به هخامنش خیلی زیاده.خط خونی و ظاهر زیبای هخامنش رو کسی نمیتونه انکار کنه
من اگر مادیان عرب داشتم حتما ازش پر میکردم.

هخامنش ترکیبی از زیبایی یاقوت و رنگ بدخشان هست.دوستان اگه یاقوت دیده بودن میدونستن که این نریون زیبا از چه خط خونی زیبایی به وجود اومده

بالا