سوارکاران سیرجانی

سلام به همگی دوستان.
اقا یه نکته مهم میگم که برای سواری خیلی خوبه.

نکته: به پاسخهای اقای دکتر(اپادانا) خیلی توجه کنید. در رفتارهای اجتماعی دوستان خیلی کمک می کنه. که حتما برای سوارکاری خوبه.
مثلا از 104 ارسالی دکتر 100 عدد فقط تشکر است. 3 عدد احوال پرسی و 1عدد که خیلی تخصصی است فرمودند که: تارا عرب نیست.
بله دوستان این نکته اگه عملی بشه 1.80 راحت می پرین

vahid_vosugh گفت:
سلام به همگی دوستان.

نکته: به پاسخهای اقای دکتر(اپادانا) خیلی توجه کنید. در رفتارهای اجتماعی دوستان خیلی کمک می کنه. که حتما برای سوارکاری خوبه.
مثلا از 104 ارسالی دکتر 100 عدد فقط تشکر است. 3 عدد احوال پرسی و 1عدد که خیلی تخصصی است فرمودند که: تارا عرب نیست.
:D :D :D :D :D :D :D :D

سزار گفت:
سلام به تمامی دوستان
سیرجانی
عاشق اسب
من مخلص همه شما دوستان هستم
چه خبرا از سواری ؟ کلاسها چطور پیش میره؟
شنیدم به لطف خدا باشگاه شریف در اموزش
موفق عمل کرده و روز به روز به شاگردانش افزوده میشه ;) ;) ;) ;) ;)
واقعا همگی خسته نباشید ;) ;)
ممنون لطف دارین شما جناب سزار
شما در جریان برگزاری مسابقه پرش سیرجان در تاریخ 23/05 هستید؟ شنیدم باشگاه پارسه تنبور برگزار میشه ؟
تکنیکال شرکت میکنه ؟

sezar1972

Member
سلام
ولا من همین امروز شنیدم که قراره مسابقه
برگزار تو باشگاه پارسه تنبور
فکر نکنم تا 23/5 تکنیکال اماده شه ولی اگه اماده
شه حتما میدان داری مسابقه را خواهد داشت ;) ;) ;)
انشاالله بزودی تکنیکال در پرش افتخار افرین سیرجان خواهد شد ;) ;)

سزار گفت:
سلام
ولا من همین امروز شنیدم که قراره مسابقه
برگزار تو باشگاه پارسه تنبور
فکر نکنم تا 23/5 تکنیکال اماده شه ولی اگه اماده
شه حتما میدان داری مسابقه را خواهد داشت ;) ;) ;)
انشاالله بزودی تکنیکال در پرش افتخار افرین سیرجان خواهد شد ;) ;)
دیروز از اقا امیر شنیدم که مسابقه موکول شده به تاریخ 30/05/88 با این حساب باید تکنیکال رو اماده کنین دیگه
امید وارم که تکنیکال و سایر اسبا واسه سیرجان افتخار بیافرینن
و احتمالا بچه های باشگاه ما 2 تا اسب تو این هفته بخرن

APADANA

Member
vahid_vosugh گفت:
سلام به همگی دوستان.

ما اینیم دیگه اسب و سواری رو دوست دارم اگر چه یک اماتور در این زمینه هستم.

sezar1972

Member
moien گفت:
دیروز از اقا امیر شنیدم که مسابقه موکول شده به تاریخ 30/05/88 با این حساب باید تکنیکال رو اماده کنین دیگه
امید وارم که تکنیکال و سایر اسبا واسه سیرجان افتخار بیافرینن
و احتمالا بچه های باشگاه ما 2 تا اسب تو این هفته بخرن
سلام
چشم من هم تلاش میکنم تا تکنیکال برای مسابقه اماده شود
و به شما هم تبریک عرض میکنم و امیدوارم که در صحنه رقابتهای
پرش دوستان سیرجانی افتخار افرین باشن ;)

یکی از نشانه های ظاهری اماتور بودن قرار دادن عکسی در قسمت سمت راست می باشد. که با نشانهای ظاهری شما متفاوت است.
APADANA گفت:
ما اینیم دیگه اسب و سواری رو دوست دارم اگر چه یک اماتور در این زمینه هستم.

APADANA

Member
اون عکسی که میگین باید سمت راست می گذاشتم اسمش اواتار و اواتار هیچ ربطی به مشخصات ظاهری نداره.
لطفا از بحث خارج نشید.

مثل اینکه اقای دکتر ناراحت شدن
اقای دکتر من از طرف همه بچه ها ازتون عذر میخوام
جناب دکتر میشه مقداری راجع به رشته ی دکتراتون و تخصصتون توضیح بدین ؟

چقدر شماها با حالین هر دفعه آنلاین میشید میاید اینجا یه سلامی به همشهریاتون میدید
مگه اینجا چت رومه؟ ;D :D ;)

sezar1972

Member
قهرمان گفت:
چقدر شماها با حالین هر دفعه آنلاین میشید میاید اینجا یه سلامی به همشهریاتون میدید
مگه اینجا چت رومه؟ ;D :D ;)
;D
نه عزیز دل برادر چت روم نیست ولی مگه حال و احوال
پرسیدن مشکلی داره؟
از قدیم گفتن سلام سلامتی میاره ;)

جناب دکتر اواتار مدت محدودی داره. که هر چقدر هم شما و اسبتون قدرتمند باشید بعد از گذشت زمان تعیین شده از بین می رود و level می خورید مثل بنز اگه نساج باشید گناه اسب بی زبان چیه که داره اون وسط تلف میشود تازه اگه مانا به اندازه کافی نداشته باشید خودتان نیز از پا در می ائید. پس با توجه به بحث عکسی مناسب با مشخصات ظاهری انتخاب کنید. ممنون.
APADANA گفت:
اون عکسی که میگین باید سمت راست می گذاشتم اسمش اواتار و اواتار هیچ ربطی به مشخصات ظاهری نداره.
لطفا از بحث خارج نشید.

جناب دکتر کلا ارادت خاصی به شما دارم. ولی میگن یه اسب دارید که مثل مگنوم ساکی دم بالا می گیره. و از طرف فدراسیون اومدن برای میکروچیپ بعد گفتن این اصلا عرب نیسته. حالا دکتر جان میگن 3کیلو نشادور زده بودی زیر دم اسب تا دم بگیره راسته؟ ما شنیدیم....

سنا

Active member
اين مساله رو ميتونيد بصورت خصوصي سوال كنيد
گفتن چنين صحبت هايي در انجمن درست نيست.

APADANA

Member
vahid_vosugh گفت:
جناب دکتر کلا ارادت خاصی به شما دارم. ولی میگن یه اسب دارید که مثل مگنوم ساکی دم بالا می گیره. و از طرف فدراسیون اومدن برای میکروچیپ بعد گفتن این اصلا عرب نیسته. حالا دکتر جان میگن 3کیلو نشادور زده بودی زیر دم اسب تا دم بگیره راسته؟ ما شنیدیم....
این قضیه ای که می گید چند سال پیش صاحب یکی از اسب های سیرجانی که اینجا معذورم از اینکه اینجا اسم شو بیارم برای مراسم تعزیه خانی انجام داده بود، شما اشتباه به گوشتون رسیده.
vahid_vosugh گفت:
جناب دکتر اواتار مدت محدودی داره. که هر چقدر هم شما و اسبتون قدرتمند باشید بعد از گذشت زمان تعیین شده از بین می رود و level می خورید مثل بنز اگه نساج باشید گناه اسب بی زبان چیه که داره اون وسط تلف میشود تازه اگه مانا به اندازه کافی نداشته باشید خودتان نیز از پا در می ائید. پس با توجه به بحث عکسی مناسب با مشخصات ظاهری انتخاب کنید. ممنون.
چشم.

خوب دکتر جان که اینطور..
اقای دکتر پلاک اسبتون (سمند) رسیده؟
قرار شده که توی باشگاه شریف پانسیونش کنید.درسته؟
در ضمن سوارکاران سیرجانی اقای دکتر برنامه یه گشته عالی ریخته اند که قراره جمعه مورخ 30/5/88 از باشگاه اقای شریف شروع بشه و در باشگاه اقای دکتر صالحی تموم بشه. اقای دکتر هم تدارک دیدند. واقعا من تشکر ویژه ای از شما می کنم.
در ضمن اقای دکتر سمند رو زین می کنن. و قراره که پونی4 رو من سوار شم.

بالا