سوارکاران سیرجانی

سعید اقا دست درد نکنه ممنون چنتا بچه ها میخاستن بیان تماشا ادرس بلد نبودن البته برادر علی اصغر هم دعوتش کردن بیاد تو کورس شرکت کنه ولی نمیدونم سوار اسب کی میشه

اره ازجهرم میان .البته برادر علی اصغر به عنوان سوارکار میخاد سوار اسب یکی از بچه های سیرجانی بشه!

مسابقه روامدیم دیدیم به قول شما بد نبودولی یه هماهنگی با نیروی انتظامی واورزانس کرده بودند بهتر بود خودتون وضعیتو دیدین درضمن اسبهای اقای شریف هم رفتیم دیدیم خیلی خوب بودن

s.parizimanesh

Active member
مقامها.گروه عرب. 1.غزاله کره خرداد و طاووس متعلق به اقای رضا شول2.شیدا کره کبری اقای شریف کرد و دره شور اسب اقای مجد از رفسنجان اول اسب اقای زید ابادی دوم از سیرجان

اونا دیرتر رسیدن سیرجان ولی تو میدان مسابقه باهم بودیم برادرشم دوتا اسب سوارشد تو دره شوردوم شد توعربا مقام نیاورد

اقا سعید یه اسب داخل باکسهای بیرونی اقای شریف بود نیله مگسی باکس سوم یا چهارم بود دست وپاهاشم خیلی خرابه میشه بگین اسمش چیه؟

s.parizimanesh

Active member
چرا نیامدی پیش ما علی اصغر اومد من با اقای محمدی صاحب انسیاتور بودم شب هم رفتیم خانه اقای اسدی علی اصغر با برادرش و یه نفر دیگه هم بودند.

قراربود بیایم ولی یکی ازبچه ها کارداشت میخاستیم یزد هم برویم نشد ولی اگر فهمیده بودم اونجایی میومدم پیشتون.شورش دیدم ماشااله اسب خوب وسالمیه اصطبلهای بیرون شهر میگم اف اس بنگالی هم خوشکل بود

بالا