سوارکاران سیرجانی

APADANA

Member
vahid_vosugh گفت:
خوب دکتر جان که اینطور..
اقای دکتر پلاک اسبتون (سمند) رسیده؟
قرار شده که توی باشگاه شریف پانسیونش کنید.درسته؟
در ضمن سوارکاران سیرجانی اقای دکتر برنامه یه گشته عالی ریخته اند که قراره جمعه مورخ 30/5/88 از باشگاه اقای شریف شروع بشه و در باشگاه اقای دکتر صالحی تموم بشه. اقای دکتر هم تدارک دیدند. واقعا من تشکر ویژه ای از شما می کنم.
در ضمن اقای دکتر سمند رو زین می کنن. و قراره که پونی4 رو من سوار شم.
امید وارم که برنامه خوبی بشه .حالا بیاین شما 1 برنامه بریزیم یک گپ و گفگویی داشته باشیم.

از تمامی سوارکاران و صاحب نظران سیرجانیه عزیز خواهشمندم ، نظرات و برداشت خودشون رو از مسابقه ی پرش،سوارکاران،اسب ها و ... که جمعه برگزار شد بنویسن

moien گفت:
از تمامی سوارکاران و صاحب نظران سیرجانیه عزیز خواهشمندم ، نظرات و برداشت خودشون رو از مسابقه ی پرش،سوارکاران،اسب ها و ... که جمعه برگزار شد بنویسن
متاسفانه. من که نبودن. پس پوچ.
شما نظر دهی کنید لطفا ما هم گیر می دیم.

مادیون آخال تکه ی زیبایی بنام آوا توسط کیان حیدری از باشگاه سوارکاری شریف از کرمان خریداری شد و امشب وارد سیرجان و باشگاه شد.
این مادیون تعلیم دیده جهت پرش و اماده ی ورود و شرکت در مسابقات است البته قبلا نیز در چندین مسابقه شرکت کرده،آوا حدود 7 سال سن داره و از این به بعد شاهد حضور قوی تر پرشکاران سیرجانی در مسابقات پرش خواهیم بود.
بزودی با عکس این مادیون رو در انجمن معرفی میکنم.

شنیده ها حاکی از اینه که آقای مهرشاد که از بچه های انجمن نیز هست،ایشون هم اسب پرش از تهران خریداری کردن و آوردن سیرجان
حضور تک تک این اسب ها به پیشرفت و آوازه ی پرش سیرجان کمک بسزایی میکند.
معرفی این اسب رو به عهده ی خود مهرشاد میگذاریم.

شنیده ها حاکی از اینه که آقای مهرشاد که از بچه های انجمن نیز هست،ایشون هم اسب پرش از تهران خریداری کردن و آوردن سیرجان
حضور تک تک این اسب ها به پیشرفت و آوازه ی پرش سیرجان کمک بسزایی میکند.
معرفی این اسب رو به عهده ی خود مهرشاد میگذاریم.
شما سیرجانیها فقط احوالبرسی میکنیدو تبلیغ از باشگاه شریف :sadsmiley: عزیزان چند تا عکس از اسباتون بزارید از تولیداتون بگید.سیلمی خوب دارید؟ کجاست ان 60 اسب عربتون ؟ مادیون خوبی اگه دارید عکسشو بزازید

s.parizimanesh

Active member
شما سیرجانیها فقط احوالبرسی میکنیدو تبلیغ از باشگاه شریف :sadsmiley: عزیزان چند تا عکس از اسباتون بزارید از تولیداتون بگید.سیلمی خوب دارید؟ کجاست ان 60 اسب عربتون ؟ مادیون خوبی اگه دارید عکسشو بزازید
اگه در تاپیک های کرد و دره شور نگاه کنی میبینی
باید عکساشون را اینجا گذاشت تا شما ببینی؟؟؟

سلام از بچه های سیرجان کسی درباره مسابقه کورس این هفته اطلاعی داره؟ شنیدم روز جمعه مسابقه هست درسته؟

سلام از بچه های سیرجان کسی درباره مسابقه کورس این هفته اطلاعی داره؟ شنیدم روز جمعه مسابقه هست درسته؟[/
5شنبه ساعت 5 مزرعه شریف 3 گروه عرب ....درشور....کرد....دوخون
جایزه گروه عرب 2میلیون و سیصدهزار تومان
جایزه گروه درشور وکرد 1میلیون وهفتصد هزار تومان
جایزه گروه کرد1میلیون
آزمایش دوپینگ هم بعد از مسابقه

s.parizimanesh

Active member
سیرجان.جاده قدیم بندر عباس بهد از نچف شهر ایزد اباد.سرجاده یه سمت چپ یه تابلو زده ترمینال ظبط پسته شریف .ساعت 5 عصر اولین راند میدوه.

بالا